МадамОхмури• Изменено 19 марта в 16:05
При ОРВИ человек заражает остальных?
Если да, то в течение всего времени болезни (например, пока есть насморк) или нет? Например, на работу ходит человек с насморком, иногда подкашливает, он может заразить коллег или клиентов?
Должен ли он сидеть дома все это время?
Лорка-хлорка• 19 марта в 16:05
Може заразити, а може й ні. Працюйте над своїм власним імунітетом і нічого не бійтеся
Єдина Країна• 19 марта в 16:06
Ответ дляВсех в сад
грз=грві + простуда.
Тому ваше питання трохи дивне.
А простуда это что?
Всех в сад• 19 марта в 16:08
Ответ дляЄдина Країна
А простуда это что?
Простуда від переоходження. А грві це вірус. А загальна назва на обидва групи грз.
Дуболом• 19 марта в 16:08
Может заразить, конечно. И от иммунитета тут мало что зависит - вирусов миллион, от каждого иммунитет не приобретешь.
Меня так и заразили в воскресенье- ехала в маршрутке рядом с больной девушкой.
Єдина Країна• 19 марта в 16:09
Ответ дляВсех в сад
Переохолодження, далі що. Расскажите патогенез. Ну или просто как вы это представляете.
Всех в сад• 19 марта в 16:09
Автор змінила назву теми, спочатку було чи заразна людина при грві , грз.
Всех в сад• 19 марта в 16:10
Ответ дляЄдина Країна
Переохолодження не заразне, вірус заразний. Це не я, це всі знають.
Єдина Країна• 19 марта в 16:11
Ответ дляВсех в сад
Короче, понятно, из серии ’ все говорят’.
СкрипяСердцем• 19 марта в 16:14
Може заразити в будь-який момент, з симптомами чи без. Це не причина сидіти вдома
жар-птица Нюра• 19 марта в 16:15
Вирусные инфекции зараные, длительность зависит от инфекции. Нормальные люди не разносят заразу, как минимум маску носят.
Ласую колобками• 19 марта в 16:16
Ответ дляЄдина Країна
Переохолодження це не вірус, їм нікого не заразиш !
Виннипуховна• 19 марта в 16:20
Ну конечно может, это вирусная инфекция. Пока есть температура, или дня 3-5 может заражать. В среднем. Не подходите к ней. Но у нее может и аллергия быть тоже, сейчас начинается уже.
МадамОхмури
• 19 марта в 16:38
Ответ дляСкрипяСердцем
Маску мають носити?
МадамОхмури
• 19 марта в 17:49
Ответ дляСкрипяСердцем
Ні, звичайно
Чому ні звичайно, якщо людина ходить заражає оточуючих?
Дуболом• 19 марта в 18:23
Ответ дляМадамОхмури
Маску мають носити?
Я ношу две. Везде- и дома и на работе. И постоянно все проветриваю. Снижаю риски для коллег и близких. Но это зона ответственности заболевшего.
Барвіночка• 19 марта в 19:28
Ответ дляМадамОхмури
Маску мають носити?
Скажу вам як астматик, в якої від будь якої ГРВІ загострюється астма та задишка.
1. Нема ні правила носити маску, ні гарантії, що вона взагалі допомагає та захищає.
2. Зважаючи, що в моєму оточенні завжди або хтось хворий, або я хворію, то теоретично маску можна взагалі ледь не круглорічно носити. В ній значно важче дихати і посилюються симптоми ГРВІ.
3. Сидіти вдома і лікарняний в нашій реальності коштують дорого, якщо зачастити на лікарняний, то і частину доходу втратиш, і можна роботу втратити. Я за неповний рік хвора 5ий раз, але хворію на роботі. Ви б хотіли мати колегу, яка була б відсутня 5 лікарняних на рік?
4. Я прихильниця європейського підходу - там простіше ставляться до ГРВІ і лікують його банальним нурофкном чи парацетамолои.
Так, для декого це. Отже закінчитися сумно та летально, природній відбір.
Коли особливо хвилювалася і під час епідемії ковіду, то працювала онлайн і вибирала соціально ізольований спосіб життя. Довго потім пропрацьовувала це з психотерапевтом, в тому числі страх задихнутися.
Зараз дотримуюся думки, що в світі дуже багато способів чимось захворіти чи від чогось померти, тому від усього не перестрахуєшся і не вбережешся. А страх заразитися і від цього померти в мене перетворився на страх жити.
Єдине чого уникаю в стані ГРВІ - не іду в необов´язкові місця чи до людей з груп ризику.
А от робота - це першочергова потреба, щоб заробити та було за що жити.
І ще додам - нема жодної логіки зараження. Цілком можу тісно контактувати з яскраво вираженими симптомами і взагалі не заразитися. І навпаки - схопити вірус невідомо де. Від стану організму залежить - втоми, виснаження, емоційного стану.
Тра Ля Ля• 19 марта в 19:39
Да, заражает. В среднем при ОРВИ и гриппе человек заразен около 5 дней, плюс-минус. Это были какие-то давние исследования. Сейчас новые исследования говорят, что человек заразен даже один-два дня до появления симптомов. Но пик заразности - это когда чихает и сопли бегут рекой. Заразятся ли окружающие, зависит от кучи факторов, тут не угадаешь. Ну и на больничный обычно уходят, только когда человек совсем с кровати встать не может, потому что большинству профессий больничные слишком дорого обходятся. Те же продавцы стоят на работе в любом состоянии, пока не упадут, иначе им жить будет не на что.
СкрипяСердцем• 19 марта в 19:43
Ответ дляМадамОхмури
Навколо нас повно мікробів, ніде нема стерильності