Луноходик_Ик• 19 марта в 16:30

Реестрація квартири в реестрі нерухомості через дію

Дівчата - треба зарееструвати квартиру в реестрі нерухомості, БТІ техпаспорт зробили, пішла до реестраторів, кажуть що три власника, треба щоб кожен прийшов сам. Один із власників в Канаді, треба робити доручення, завіряти в консульстві, це довго і дорого. Чі можна зарееструвати свою частку через ДІЮ? Питала в реестраторів, кажуть що навряд чі вийде. Хто реестрував через Дію, вийшло?
Бабулька• 19 марта в 16:33
У вас выделенные части?
автор Луноходик_Ик • 19 марта в 16:36
Ответ дляБабулька
У вас выделенные части?
не знаю, у нас три власника в рівних частинах
Не зви чайна• 19 марта в 16:39
Що за масовий психоз з реєстраціїєю квартир в реєстрі нерухомості?
автор Луноходик_Ик • 19 марта в 16:42
Ответ дляНе зви чайна
питання було не про це
Налогообложу• 19 марта в 16:44
Ответ дляНе зви чайна
Тому що вона там повинна бути.
Санька-4b93• 19 марта в 16:57
Ответ дляНе зви чайна
Война, как бы, идёт 5 год. Думала, что за это время все поняли, что лучше иметь документы в порядке. Потому что те, кто откладывал это по десятку лет, теперь головой в об стенку бьются, чтоб получить компенсации за жилье пострадавшее.
Питань нема• 19 марта в 16:57
Влітку приватний нотаріус мені зареєструвала 1/2 за 10000 грн У мене є ще одна, вирішила безкоштовно через ЦНАП, зробила новий техпаспорт (обов´язкова вимога), але через три місяці прийшла відмова через те, що міське бюро інвентаризації відмовило реєстратору у видачі архівної довідки (коли я забирала відмову, їх в той день людям було більше 20 саме з цієї причини). В ЦНАПі сказали звертатись до приватного нотаріуса
Санька-4b93• 19 марта в 17:02
Я через дию регистрировала, правда это пару лет назад было. Все прошло, реестратор, которому запрос попал сам просил справки из БТИ. Но долго рассматривалось, месяца 3, хоть обещали 30 дней, я уже не надеялась что получится.
Но возможно ли это с территории другой страны- это вопрос.
Неваляшкина• 19 марта в 17:09
Ответ дляЛуноходик_Ик
В Канаді не обовʼязково йти в консульство. Можна і до нотаріуса. Це швидше. 100 євро вартість
Снегурочко• 19 марта в 17:11
Ответ дляНе зви чайна
В тік ток сказали, що не буде відшкодування в разі прильоту, а в тредсі написали, що квартири відберуть
Добротная• 19 марта в 17:14
Ответ дляПитань нема
Нема ніякої вимоги щодо техпаспорта. Перелік обов´язкових документів є в Дії
Питань нема• 19 марта в 17:15
Мені без нього не реєстрували
Добротная• 19 марта в 17:25
Ответ дляПитань нема
Мені без нього не реєстрували
Порушили закон. Техпаспорт ніякого стосунку не має до права власності. Це технічна документація, а не правова.
На місцях, на жаль, вистачає безграмотних виконавців.
Не зви чайна• 19 марта в 18:19
Ответ дляСнегурочко
Ну от я про це і питала. Бо реально останні дні всі вуха прожужджали цим реєстром. Як ніби він завтра закриється.
Дякую за відповідь.
Lydmila408• 19 марта в 19:02
У чоловіка квартира в зоні активних бойових дій.
Там три співвласника в приватизації
У чоловіка 2/4.
Свою частку він вніс в реєстр.
А співвласники зараз в Данії
Їх частки теж треба внести в реєстр
Чекаємо ,що вони через Посольство в Данії зроблять довіреність і відправлять в Україну.
Коленная ложечка• 19 марта в 19:04
Ответ дляЛуноходик_Ик
Все трое должны в Дія внести свои части, я так делала вмести 1/3 часть только
ТАЗератти• 19 марта в 19:15
Ответ дляКоленная ложечка
дія портал?
Коленная ложечка• 19 марта в 19:49
Ответ дляТАЗератти
дія портал?
в браузере на сайте Дія, в приложении не сделаешь