40ка• 19 марта в 17:27

Безугла, держзрада і ФАС

Відкрили справу про держзраду: генпрокуратура "взялась" за Безуглу
Тетяна Бабич
ОСНОВНІ ТЕЗИ
Генеральна прокуратура розслідує справу Мар´яни Безуглої за підозрою в державній зраді.
Перевіряється можливий витік інформації через нардепку, що призвів до зриву планової ротації 72-ї бригади та втрати оборонних позицій у Вугледарі.
Генпрокуратура розслідує справу про держзраду
Генпрокуратура розслідує справу про держзраду / Колаж 24 Каналу
Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно Мар´яни Безуглої, йдеться про підозру в державній зраді. Публічні заяви одіозної нардепки могли завдати шкоди діяльності українських військових.

Про таке на своїй сторінці поінформував народний депутат Сергій Тарута.

ДО ТЕМИ "Стукала у двері різними частинами тіла": Безугла намагалася потрапити на засідання з нацбезпеки
Що відомо про кримінальну справу щодо Безуглої?
За даними Тарути, слідство наразі проводить перевірку щодо поширення нею інформації, яка зашкодила діяльності українських сил на фронті.

Він зауважив, що мовиться про частину 2 статті 111 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану.

Нардеп наголосив на тому, що після публічних заяв Мар´яни Безуглої про 72-гу ОМБр, яка утримувала позиції у Вугледарі Донецької області, була зірвана планова ротація бійців. До того ж це спричинило втрату оборонних позицій.

А після її слів про нібито "виведення бригади з Вугледара" менше ніж за добу окупанти перекинули на цей напрямок свої підрозділи.

Зауважте! У коментарі для 24 Каналу керівниця пресслужби Офісу генпрокурора Мар´яна Гайовська-Ковбасюк підтвердила, що за зверненням заявників на виконання ухвал Печерського райсуду Києва дійсно відкрили кримінальну справу щодо одного з народних депутатів. Втім, називати конкретне прізвище вона не стала. Натомість додала, що наразі розслідуванням займаються представники ДБР під керівництвом Офісу генпрокурора.

Також ми звернулися по коментар стосовно справи до самої Мар´яни Безуглої. У разі отримання від неї відповіді – ми неодмінно повідомимо.

При цьому на своїй фейсбук-сторінці нардепка опублікувала допис із короткою цитатою "Мене не злякати".
https://24tv.ua/maryana-bezugla-pidozra-derzhzradi...
Осонівні ознаки ФАС то пласке перенісся і широко розставлені очі. Чи бачите ви таке на обличчі цієї простигосподи?
Зробіть вибір:
вже голосів: 13
Ні
Можливо
Так
автор 40ка • 19 марта в 17:28
Можливо, хтось не знає, фас - фетальний алкогольний синдром
Елена1265• 19 марта в 17:35
Я видела ФАС у детей в детских домах. Нет у нее этого заболевания
v_o_l_n_a• 19 марта в 17:35
цікаво, а фас прям можна діагностувати?
Елена1265• 19 марта в 17:35
Ответ дляv_o_l_n_a
цікаво, а фас прям можна діагностувати?
Если ставят такой диагноз, значит как-то диагностируют
v_o_l_n_a• 19 марта в 17:36
Ответ дляЕлена1265
не схожі її риси на фас
Елена1265• 19 марта в 17:36
Ответ дляv_o_l_n_a
не схожі її риси на фас
Нет, не похожи
v_o_l_n_a• 19 марта в 17:37
Ответ дляЕлена1265
Нет, не похожи
казали ж що в неї аспергер наче
Елена1265• 19 марта в 17:37
Ответ дляv_o_l_n_a
казали ж що в неї аспергер наче
Вполне возможно
автор 40ка • 19 марта в 17:39
Ответ дляv_o_l_n_a
не схожі її риси на фас
Поведінка схожа.
І хоч я і порохобот, але коли вона жаліється на утиски з боку сади, я солідарна з владою
Argesha• 19 марта в 17:39
Ответ для40ка
Я думала, ви РАС маєте на увазі
Алина-1240• 19 марта в 17:48
Ее лечить надо, а не судить. Родня пропихнула, а скрыть патологию не вышло
Алина-1240• 19 марта в 17:49
Ответ для40ка
Поведінка схожа.
У нее шиза, яркая причем
автор 40ка • 19 марта в 17:53
Ответ дляАлина-1240
У нее шиза, яркая причем
Може бути.
Вона справді якась екстремально відверта і робить все, щоб привернути увагу
автор 40ка • 19 марта в 17:53
Ответ дляArgesha
Я думала, ви РАС маєте на увазі
РАС то попсовий розлад.
Про ФАС говорять менше, бо то якась не зручна не елегантна тема
автор 40ка • 19 марта в 17:54
Ответ дляАлина-1240
То вона ще й мажорка по блату?
Нове обличчя
Алина-1240• 19 марта в 17:55
Ответ для40ка
То вона ще й мажорка по блату?
Нове обличчя
Да. Там родня при деньгах
автор 40ка • 19 марта в 17:57
Ответ дляАлина-1240
Да. Там родня при деньгах
Глянула у Вікі, там справді мажориста мажорка
І на фото ФАС прямо яскравіше... хоча я спочатку про нього пожартувала
Алина-1240• 19 марта в 17:58
Ответ для40ка
У нее нет рас, у нее шиза, с изьяном личности заметным
Алина-1240• 19 марта в 17:58
Ответ для40ка
Родня хотела как лучше пропихнуть, а она к сожалению не здорова
Маска-0b9f• 19 марта в 18:05
Короче,во всём,даже провальным контрнаступлении и потере Курщины,виновата Безуглая
автор 40ка • 19 марта в 18:13
Ответ дляМаска-0b9f
А це ви самі написали