Сорока-ворона• вчера в 01:14
Клінінг Київ ДВРЗ
Дівчата , привіт!
Потрібна гарна компанія або дівчина для генерального прибирання. 60-65 кВ.м, без вікон. І ще потрібно зробити хімчистку матрасів. Порадьте, будь ласка, когось з власного досвіду
ТочноБудет• вчера в 02:50
Вітаю. Радила вже тут Дмитра і порадниця була задоволена.
chip-cleaning 0986301774
Але клінінгова фірма то набагато якісніше, але дорожче ’дівчини’.
Якщо прибирання плюс хімчистка матрасів - в нього акція була.
chip-cleaning 0986301774