Пишна молодиця• вчера в 06:52
В Україні планують скоротити кількість заброньованих чоловіків
В Україні планують скоротити кількість заброньованих чоловіків і визначити місцезнаходження близько 1 мільйона чоловіків, які не оновили свої дані, — джерела «ТСН» у Раді
▫️Міноборони буде пропонувати більш чіткі механізми, які будуть сприяти покращенню мобілізації.
▫️По відношенню до тих, хто не оновив дані, заплановані нові заходи. Буде встановлено їхнє місцезнаходження, вони можуть бути в фокусі №1. В цьому, ймовірно, не останню роль зіграє ідентифікаційний код.
▫️Також перевірять систему «броні»: переглянуть, чи потрібна така кількість бронювань, яка є зараз. Можливе скорочення.
▫️Можуть бути запроваджені більш жорсткі механізми для тих, хто пішов в СЗЧ.
Пишна молодиця
• вчера в 06:57
Ответ дляЛюблю порядок
Давно пора.
Давно пора , особенно не работающее и никому не нужное образование.
Пишна молодиця
• вчера в 07:03
Ответ дляДама_с_коготками
’Джерело тсн у Раді’ , що за вкид?
Це ковид
Дама_с_коготками• вчера в 07:03
Ответ дляПишна молодиця
Це ковид
Посилання на офіційне джерело інформації буде?
Дама_с_коготками• вчера в 07:05
За рік кількість заброньованих військовозобов´язаних працівників в Україні зросла на 300 тисяч - до 1,3 млн осіб.
Він також зазначив, що бронювання має позитивний вплив на економіку.
’Броньовані люди виходять із сірого ринку зайнятості. Це дало змогу підняти вимоги для компанії, що бронюють працівників, зокрема щодо середньої зарплати. Це вивільнило десятки мільярдів коштів’, - підкреслив Соболєв.
Пишна молодиця
• вчера в 07:06
Ответ дляДама_с_коготками
Сон і дрімота• вчера в 07:07
Ну і відповідь прозоро, коли ж закінчиться війна - не закінчиться
Пишна молодиця
• вчера в 07:08
Ответ дляСон і дрімота
Это очевидно даже самому последнему бомжу возле контейнера
Ищу Аленя• вчера в 07:09
Может после этого жён - патриотыкынь забронированных мужчин станет меньше на форуме?
Пластилин_Колец• вчера в 07:09
Мені кажись понятно кого і від кого путя спасає. І хто такі нацисти в сучасному світі
Пишна молодиця
• вчера в 07:09
Ответ дляИщу Аленя
Или больше
Ума Палата• вчера в 07:11
По ідентифікаційному коду прям взяв і знайшов місцезнаходження людини
вишки операторів ідентифікаційних кодів покажуть місце знаходження
Ищу Аленя• вчера в 07:14
Ответ дляПластилин_Колец
Не распространяйте ворожи наратывы,а то получите втык от Борисфенки и компании.
Рання пташка• вчера в 07:14
Ответ дляУма Палата
А знайшли і що далі? Недоторканність житла і все, ніхто не зайде. Хіба що відкривати мільйони кримінальних справ і тоді проникати до житла, але це супер країна буде з мільйонами людей, які мають судимість.
Пишна молодиця
• вчера в 07:15
Ответ дляИщу Аленя
От социалки спасает и от тафелей буржуазии
Ищу Аленя• вчера в 07:15
Ответ дляРання пташка
Какая святая наивность после четырёх лет полного беспредела в стране!
САМ_ТАКОЙ• вчера в 07:15
Ответ дляПишна молодиця
ссылка на закон где
САМ_ТАКОЙ• вчера в 07:16
Ответ дляПишна молодиця
в раду сначала надо закон подать.потом голосование.потом подписи.не постите фейки.нету такого как вы написали НЕТ ЗАКОНА
Рання пташка• вчера в 07:16
Ответ дляИщу Аленя
Є різне, але в житло не лізуть і замки не зрізають.
Пишна молодиця
• вчера в 07:16
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
да да как все правильно и главное сложно
САМ_ТАКОЙ• вчера в 07:16
Ответ дляПишна молодиця
в там
где ссылка на источник.зачем фейки клепаете
Ищу Аленя• вчера в 07:17
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
наклепают вбросов.где ссылка на закон,автор?
А где ссылка на закон,позволяющий непонятным сомнительным личностям в балаклавах, похищать людей на улице,при этом их избивать и унижать?
САМ_ТАКОЙ• вчера в 07:17
Ответ дляРання пташка
конечно нет.