Анонім Перший• сегодня в 11:38
Дівчата, я в ступорі, як клеїти шпалери на стіну з проводами
Заела_пластинка• сегодня в 12:05
Ответ длязадумчивая мордочка
Електрика викличте, хай дивиться що куди йде, що живить чи вже «мертве». Зайве - прибере, поламане - замінить чи відремонтує.
Ну привести все в порядок. Убрать лишнее, выровнять-замазать а потом клеить. А то какая-то фигня будет, заклееная обоями
Анонім Перший
• сегодня в 12:06
Ответ длязадумчивая мордочка
Авторе, а Ви не хочете електрика викликати? Хай подивиться, може там і плетений дріт вже «не живий» ) тоді просто разом приберете зайві дроти )
Живий, він йде в кладовку, світло є в кладовці
Лагшмивара• сегодня в 12:06
Ответ дляАнонім Перший
Стаціонарниий телефон відключений, послуга не надається в будинку. Кручена проводка від коробке йде в кладовку
Значить шукайте в кладовій, це мабуть лампа освітлення на ньому вісить.На лапші ще радіоточка ще може бути. Якщо нічого нема - зріжте його. Це не елекромережа, а спеціальна слаботокова мережа, вона вам не треба.
Заела_пластинка• сегодня в 12:08
Ответ дляАнонім Перший
Лучше открыть коробушку и посмотреть как внутри заизолировано, там может оказаться и изоляции пришло время. А то заклеите коротнет и так пожары часто бывают. У меня так в розетке шось накрутили загорелась лучше все прошмонать лишний раз а может вообще убрать все это
Не виправдовуюсь• сегодня в 12:13
Искать мужика который спрячет из в короба но правильно их в стену спрятать
Гигиенишвили• сегодня в 13:12
Ответ дляЛагшмивара
Я б купила спеціальні тримачі для дротів зовнішньої проводки, зараз це модно, вони симпатичні. Проводку піднімаємо, клеїмо шпалери, встановлюємо тримачі і повертаєм проводку на тримачі. Як на мене, буде гарно.
тримачі не для такого кабелю.
Страхованная• сегодня в 13:15
Если хотите сарай, оставляете провода поверх стены. Над обоями, под ними - не важно уже.
Хотите жилое аккуратное помещение - штробите стены, прячете туда провода, шпаклюете, всё грунтуете и только потом клеете обои.
Ремонт предполагает и черновые работы до отделки.
Старый тел кабель можно срезать. Ничего не будет, током не .банет. Даже ненужными большими обычными ножницами. Либо ножницами по металлу, чтоб не портить обычные.
Страхованная• сегодня в 13:16
Ответ дляГигиенишвили
тримачі не для такого кабелю.
Кабель каналы пластиковые существуют. Но красивого во внешней проводке нет ничего.
Любви вам!• 1 час назад
Проводку можна перенести хоча в куток щоб не кидалася в очі посеред стіни. Зайве відрізати. Кладовку можна підключити з іншого місця. Ота переплетена пара схоже що дихає ледве і дійсно може закоротити. 45 років це досить поважний вік, замініть дроти щоб спати спокійно. Товстий дріт я би перенесла в кут, як вже і писала. Можна його і в кабель канал запхати, буде естетичніше.