Качка в тапцях• вчера в 14:20

Які книги з магії, езотерики зараз читаєте?

Я таку - Українські чари / Упоряд. О.М.Таланчук. — К.: Либідь,
У45 1992.—96 с.
Христя в тiстi• вчера в 14:23
Гарри Потер и орден феникса
Каляка маляка• вчера в 14:25
Я читаю періодично.
Допустім Знаки карпатські магії, Грошові Бери.

Ще книжки Раокріома ( її багато різних).
Взагалінаклали такої тематмки досить невеликі , можна вважати ексклюзивними виданнями.
Каляка маляка• вчера в 14:26
’Тернистий путь человека на земле’ доаустім писав мій земляк, 500 екземплярів.
Каляка маляка• вчера в 14:28
Слухаю час від часу «Две жизни» — культовый философско-эзотерический роман Конкордии Антаровой
Мама фіфті цента• вчера в 14:32
Терри Праттчет. Одна сплошная эзотерика и рафинированная магия) Очень успокаивает перед сном.