Творог для розжига• вчера в 17:48
Як ви смажите деруни, щоб вони були хрусткі, не сирі всередині й не вбирали
пів пляшки олії. У мене або гарні зверху й сирі в центрі, або жирні до блиску.
НаБалКоніХодять• вчера в 17:50
Малий вогонь .підсмажився на одній стороні і під кришку. М´якусінькі і олії мінімум. А взагалі таке роблю раз на рік. Це погана їжа
Перекус беру завжди• вчера в 17:50
В блендері тру картоплю і цибулю в пасту, воду не зливаю. Яйце, дві ложки муки і таке тісто як на оладки. Виходять ніжні, хрумкі ззовні.
Оля_с_киркою• вчера в 17:53
Щоб були хрусткі додаю трохи творогу, щоб були пухкі- додаю в муку розпушувач
Куда ж без меня• вчера в 18:11
Недавно готувала по цьому рецепту, відтискаючи з картоплі зайву рідину. Непогано вийшло.
БлинчикБезСметанки• вчера в 18:16
Выкладываю тонко
Жарю на почти максимум, уменьшаю огонь только чтобы перевернуть, а потом опять почти максимум.
Если вижу что жирные, выкладываю сначала на салфетку (но это редкость)
Скорая помощь• вчера в 18:23
Ответ дляОля_с_киркою
картопля з творогом? дивне поєднання)
Хвильоватиша• вчера в 18:32
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Как-то так
ник у вас конечно противоречивый
БлинчикБезСметанки• вчера в 18:49
Слухи-руки не распускаю• вчера в 18:59
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А так? :)))
Ооой, мамин судочок
А тато його називав ’риночка’
Пишу, не читаю• вчера в 19:04
Додайте в картоплю трохи тертого твердого сиру. Буде взагалі вогонь стосовно смаку та хрумкої скоринки.
ШанельКуКу• вчера в 19:11
У меня всегда хрустящие , тру на терку, картошка, лук, пару ложек муки, соль, перец. яйцо, огонь выше среднего, никакого творога или прочих добавок
Оля_с_киркою• вчера в 19:25
Ответ дляСкорая помощь
картопля з творогом? дивне поєднання)
І чим воно дивне?А картопля зі сметаною не дивно для вас? А вареники ви з сиром і картоплею не їли ніколи?
Скорая помощь• вчера в 19:37
Ответ дляОля_с_киркою
ні, не їла вареники з сиром і картоплею)
Для мене це несмачно, якщо вам так смакує - то на здоров´я)
Юпитерная• вчера в 19:58
Натираю картоплю на тертушці дранці, більше нічого не додаю, тільки сіль і викладаю на чавунну сковороду, змащену шматком сала на виделці, як на млинці раніше мастили.