Неваляшкина• вчера в 18:13

Если бы у вас диагностировали бы неизлечимую болезнь вы бы воспользовались

эвтаназией, чтобы не быть обузой семье
Залізний занавіс• вчера в 18:14
В Україні це незаконно.
Не хочете жити?
Не перевішуйте свій вибір на когось
автор Неваляшкина • вчера в 18:14
Ответ дляЗалізний занавіс
В Україні це незаконно.
Не хочете жити?
Не перевішуйте свій вибір на когось
Если бы была такая опция
Сегодня сержусь• вчера в 18:14
Я бы оформила сына своим доглядальником, чтобы ему не пришлось уезжать из страны. И постаралась пожить подольше.
Залізний занавіс• вчера в 18:15
Ответ дляНеваляшкина
Если бы была такая опция
Не хочете жити?
Приймайте і виконуйте рішення САМІ
ваш особистий гріх
refflex• вчера в 18:16
Неизлечимой? Ну у меня неизлечимая. Но не значит смертельная. Вы сейчас о чем?
Залізний занавіс• вчера в 18:17
Ответ дляrefflex
Це можна описати прислів´ям
ЧУЖИМИ РУКАМИ ЖАР ЗАГАРБАТИ
Замрійлива• вчера в 18:17
Как можно воспользоваться тем, чего нет?

Или вы о суициде?
Ліплю вареники• вчера в 18:18
Ответ дляrefflex
Ви ж розумієте, що не можна порівнювати якість життя з діабетом у помірній формі і прогресуючий склероз, наприклад, або прогресуючий артрит коли людина повністю лежача, але в пам´яті? Особливо,якщо нема кому доглядати. Це горе.
Безпринципова• вчера в 18:19
Все равно смерть близкого тяжело- я не хотела бы пользоваться такой опцией и не думаю что родным бы от ускорения моей смерти было легче.
Відморожена• вчера в 18:19
Невиліковною на термінальній стадії - так, бо є невиліковні, з якими можна жити досить довго й порівняно якісно.
Відморожена• вчера в 18:20
Ответ дляБезпринципова
Коли людина мучаться і це фактично суцільний біль і неможливість рухатися, думаю, всім легше стало б
Безпринципова• вчера в 18:21
Ответ дляЛіплю вареники
У меня у мамы артрит - она говорит больно сильно, но хочет жить ради получения ее хорошей пенсии - чтоб добро непропадало.
Відморожена• вчера в 18:21
Ответ дляЛіплю вареники
Або фаза розпаду пухлин, коли ти живий, але тече інфільтрат і шалені болі, купа знеболювальних практично не допомагає… це різне.
Бешене сарі• вчера в 18:21
Половина хвороб невиліковні, наприклад усі автоімунні, нащо з ним вмирати, живи собі до старості на ліках і в вуса не дуй
Ліплю вареники• вчера в 18:22
Ответ дляБезпринципова
Значить ще несильно болить. І дякувати Богу, що так. Коли болить сильно, то останнє про що думають - про пенсію.
Бешене сарі• вчера в 18:23
Ответ дляБезпринципова
Яка у неї пенсія, цікаво?
Туфли в чешуе• вчера в 18:23
У меня у родственника онкология 4 стадия, от болей пьет наркотики. Не ходит. Но жить ему хочется.
Безпринципова• вчера в 18:25
Ответ дляБешене сарі
Яка у неї пенсія, цікаво?
Она не говорит, больше десяти точно, у неё большой стаж работы в реанимации.
Бешене сарі• вчера в 18:25
Ответ дляВідморожена
Автор задала питання і ми виходимо із вказаних автором даних. Жодних вводних щодо болю і т.д. нема, навіщо додумувати?
Борисфенка• вчера в 18:28
Ответ дляБешене сарі
Бо це суттєво. Невиліковний гастрит чи алергія на пилок квіточок - це одне, а термінальна стадія раку з нестерпними болями - це зовсім інше.
Я не чарівниця вам• вчера в 18:29
Так, я б зробила це свідомо
Бешене сарі• вчера в 18:30
Ответ дляБорисфенка
І що? Автор узагальнила все в одне, тому й отримала такі відповіді
Чижик Пижик• вчера в 18:36
Ответ дляЗалізний занавіс
Не хочете жити?
Приймайте і виконуйте рішення САМІ
ваш особистий гріх
интересно, врачи которые делают аборты, чей грех берут на душу?
Идууу--уууу блин• вчера в 18:38
Ні. Сьогодні не лікується, а через пару років лікується. Прогрес в медицині зараз йде дуже швидко.
Мальовнича даль• вчера в 18:50
Так, однозначно, але на фінальній (термінальній) стадіі. Не тоді коли лише поставили діагноз, а тоді коли життя стає жахливішим за смерть.
дамаБезСобачки• вчера в 18:58
Смотря какое качество жизни при этой болезни.
Залізний занавіс• вчера в 19:07
Ответ дляЧижик Пижик
А з яких пір аборт, до 12 тижніа ,це вбивство?)
Покажете статтю кримінального кодексу?
Хвильоватиша• вчера в 19:32
Ответ дляНеваляшкина
Если бы была такая опция
Ні. Не завжди невиліковна хвороба= бути обузой.
Жертва интернета• вчера в 20:24
Ответ дляЗалізний занавіс
В Україні це незаконно.
Не хочете жити?
Не перевішуйте свій вибір на когось
Украина- страна рабов, тут права выбора нет. Или Вы не понимаете? Украина, незаконно. Что Вы несете? Законы пишут сейчас слуги, то, что пишут - это законно? Ублюдки тупорылые, козявочники, мародеры
Як міряти?• вчера в 20:27
Ответ дляЗалізний занавіс
Не хочете жити?
Приймайте і виконуйте рішення САМІ
ваш особистий гріх
Осуждение тоже грех