БоВжеВільна• 20 марта в 18:21
Здача академрізниці
Зовсім не п´ятничга тема, але....
Хто сам чи у кого діти нещодавно здавали академрізницю при вступі на 2й чи 3й курс: це платна процедура? Яка приблизно ціна за 1 кредит? Чи ціна не за кредит встановлюється, а за 1 предмет?
(Тільки не пишіть, що було за часів вашої молодості 20 років тому, благаю вас, цікавить свіжа інформація).
БоВжеВільна
• 20 марта в 18:25
Ответ дляБабця в мештах
Ціна за 1 кредит, вона різна в різних університетах
Хоч приблизно ? Я з дешевих універів обираю.
Бабця в мештах• 20 марта в 20:30
Ответ дляБоВжеВільна
Справа в тому, що якраз у недорогих не підкажу, спробуйте пошукати на сайтах університетів, у деяких є ціна. Знайомі в дорогому казали, там 1 кредит 7000 грн, тобто ціна одного предмету, як у деяких універах курс навчання виходить
БоВжеВільна
• 20 марта в 20:51
Ответ дляБабця в мештах
Дякую за пораду.