ДеньгиНеСдаю• 21 марта в 09:29

У кого є досвід звернення до держспоживслужби (захист прав користувачів)?

Доброго дня.
Купили племінниці смарт годинник рік тому.
Цього року купили такий же годинник своїй дитині, в тому ж магазині.
І він геть інший по якості, хоча модель, зовнішній вигляд все ідентичне.
Зверталася в сервіс виробника (після місяця користування), думала може брак, дали висновок, що він справний і на всі аргументи, що такий же годин куплений рік тому в рази якісніший-не хочуть нічого чути.
Годинником користуватися не можливо, половина функцій не працює, та ж геолокаця дає погибку в 1 км.
Думаю ще звернутися до держспожив служби, но чоловік каже безрезультатно, а мені так шкода 5000 грн викинуті на вітер.
Дівчата, як Ви думаєте?
Алина-1240• 21 марта в 09:36
Легко и просто, дня 4-5 техэкспертиза и усе
Алина-1240• 21 марта в 09:37
Не бесполезно,они отлично работают)
автор ДеньгиНеСдаю • 21 марта в 09:37
Ответ дляАлина-1240
сервіс надав висновок, що з ним все ок.
чи потрібно іншу експертизу замовляти?
автор ДеньгиНеСдаю • 21 марта в 09:38
Ответ дляАлина-1240
Не бесполезно,они отлично работают)
Ви зверталися?
Алина-1240• 21 марта в 09:38
Ответ дляДеньгиНеСдаю
сервіс надав висновок, що з ним все ок.
чи потрібно іншу експертизу замовляти?
Нет, есть независимая судебная экспертиза, или их экспертиза)))она к магазину и вашему сервису ниче не имеет
Алина-1240• 21 марта в 09:39
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ви зверталися?
Да) и не раз) потом научилась уже рот открывать и на этапе магазина меняли, чтоб я свалила😃
автор ДеньгиНеСдаю • 21 марта в 09:40
Ответ дляАлина-1240
це держспоживслужба замовляє цю експертизу чи я?
автор ДеньгиНеСдаю • 21 марта в 09:40
Ответ дляАлина-1240
я в магазин не зверталася, а до сервиса. може в магазин потрібно звернутися?
Алина-1240• 21 марта в 09:41
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Вам говорят куда обратиться)направляет магазин на нее
автор ДеньгиНеСдаю • 21 марта в 09:42
Ответ дляАлина-1240
дякую.
Все буде• 21 марта в 09:51
Геолокація зараз не завжди працює. В мене навігатор в машині показує, що я на іншому континенті іноді буваю.
Бо працює РЕБ
Пи Пи Пилюля• 21 марта в 10:26
Есть закон, там все четко написано.
Обращалась за некачественные двери,которые мне сделала одна шаражкина контора.Они помогли составить правильную претензию,объяснили как действовать.
Давно очень было.Двери заменили.
Тогда они на Подоле были.
автор ДеньгиНеСдаю • 21 марта в 10:52
Ответ дляПи Пи Пилюля
Есть закон, там все четко написано.
Давно очень было.Двери заменили.
Тогда они на Подоле были.
Дякую за відгук.
Також думаю звернутися
автор ДеньгиНеСдаю • 21 марта в 10:53
Ответ дляВсе буде
Бо працює РЕБ
Мова не лише у геолокації, половина функцій, такі як крокомір, пошук пристроїв по блютуз, зависання відео дзвінка, звук