Начальник Анонимов• вчера в 12:40
Сором
Істерія.
Крики.
Сльози.
😰
Це не ображена дитинка, це здорові (на вигляд) мужики, які "попались" на очі ТЦК.
Вони намагаються втекти.
Відбитися.
Відкупитися.
Вони істерять і хапаються за стовп, за ноги дружин чи за волосся перехожих, аби лише їх не відвезли до страшного зубатого "Центру комплектування."
Вони кличуть маму, дзвонять "адвокату Терразіні", ковтаючи соплі, пояснюють злим мобілізаторам, що у них вдома хвора печінка і взагалі він отєц одіночка, сам рожав і ростить два десятка голодних циганчат...
І дивишся на цю істерію яйценосців, які колись з гиготом жваво бігли на виборчу дільницю проголосувати проти Порошенка, а сьогодні істерять і обсцикаються, ріжуть собі вени і пригають у вікна, аби лише не йти захищати цю погану владу...
Або вдягають на себе спідницю...
І робиться просто гидко.
🫤
Ти їх не звинувачуєш, їхній страх зрозумілий.
Тобі просто гидко.
Тобі і твоїм побратимам, разом з якими ти колись штурмував військкомати, аби отримати зброю.
Тобі гидко дивитися на тих, кого чомусь теж називають "чоловіками".
©Сірий Кіт
Крики.
Сльози.
😰
Вони намагаються втекти.
Відбитися.
Відкупитися.
Або вдягають на себе спідницю...
І робиться просто гидко.
🫤
Тобі просто гидко.
©Сірий Кіт
Лукава Кішка• вчера в 20:16
Ответ дляСнегопадка
Автор, чистісінька правда. Але 97 % зараз наставлять фіолетових морд.
Всі хочуть, щоб їх ведмедики сиділи під спідничкою, бо в них же дітки є, в лохи хай їх захищають, бо у них же цуценята, в не дітки.
Хай хтось в мені скаже, що усі хочуть жити. Правильно, ключове тут ’усі’. Але ж якщо ті самі ’лохи’ не будуть вас захищати, то хто тоді захистить вас від сапога бурята, який вам завтра на горло його поставить?
мене не треба заxищати, я цього не прошу. Кордони відкрийте. і люди самі дадуть раду як себе рятувати.
Додекаэдр• вчера в 20:25
Ответ дляСнегопадка
Ой бля..... Та хай вже ставить. Типу тцкашний чобіт чимось кращий.
ЖивунаБагамах• вчера в 20:32
Ответ дляВакцениро Вона
Вы вспомните первые дни войны - желающих было очень много, даже не всех брали.
А сейчас? Посмотрели на воровство огромными масштабами, Тцк, у которых свои таксы. Не хочешь - не воюй, заплати и свободен.
Конечно, никто не хочет умирать за пидар...сов.
шикарно відбили останніми роками патріотизм у людей..
майже геніально зроблено.. (талантлива людина талантлива у всьому.)
Додекаэдр• вчера в 20:37
Ответ дляНіколи не збрешу
Профессиональные военные и силовики. Где они, кстати?
Вони й захищають. Зелену шоблу від гніву народного
Цигарний шланг• вчера в 20:41
Никто не хочет умирать, и да, когда тебя хватают и тащат, ты понимаешь, что сейчас вот вся твоя жизнь поменяется и ты вообще с ней можешь расстаться или остаться калекой. Странно, чего они боятся? Вы автор странная, идите на передовую, кто Вас держит…. Противно ей….
ПешитеБесАшипок• вчера в 21:14
Ответ дляСнегопадка
ну поки тцк-уни чоботи свої вонючі на горлянки наших чоловіків ставлять
Снегопадка• вчера в 21:57
Ответ дляМульйонерша
ТЦК страшнее бурятов. И они уже среди нас, в отличии от бурятов.
Люди в оккупации живут себе спокойно, и никакие буряты им сапоги на горло не ставят.
Єбать, тут, виявляється, вже й окупація не така погана....
Снегопадка• вчера в 21:59
Ответ дляМульйонерша
Никто не хочет погибать за дипломаты миндичей и их мажористых сыночков.
Почему простые люди должны умирать ради того, чтобы наша влада продолжала воровать миллиарды долларов?
Той, хто за це голосував у 19 році - той має прийняти усю відповідальність за свій вибір. А то виходить так, що одні наголосували, а інші мають їх сраки захищати
Снегопадка• вчера в 22:00
Ответ дляЯйцеголовая
Мелитополь и Бердянск живут себе спокойно
То їдьте в Мелітополь із своїм бусінкою
Яйцеголовая• вчера в 22:03
Ответ дляСнегопадка
То їдьте в Мелітополь із своїм бусінкою
Нафронтница шуруй на войну
Снегопадка• вчера в 22:03
Ответ дляЦигарний шланг
З початку війни таке відчуття
Лика-прилипка• вчера в 22:21
Ответ дляAllemagne
Я прям кончила от такой пороховой экспрессии.
Везет, Вы такая легковозбудимая. Меня только стошнило(
Лика-прилипка• вчера в 22:23
Ответ дляНекомильфо
Удалено администрацией...
лаМпочка• сегодня в 00:24
Ответ дляАлина-1240
Ее до нападения развалили. Надо было всего лишь убрать автономию у крыма в свое время и не устраивать срачей
Надо было Крым оставить в россии в 1954 году и не устраивать срачей.