Бентливуман• Изменено 21 марта в 20:20

заламіновані українські документи не валідні закордоном?

Хто стикався із цим? Що робили?
Чорт і Шо• 21 марта в 20:19
Ні
Хочу в БАНю• 21 марта в 20:20
На них неможливо поставити апостиль чи зробити нотаріальний переклад. То вони української просто не зрозуміють.
Начальник Анонимов• 21 марта в 20:21
вони і в Україні не дійсні. Треба або пробувати зняти ламінацію або дома замовляти дублікат
Тишком нишком• 21 марта в 20:25
Ответ дляХочу в БАНю
Я зараз віддаю диплом для апостилю в Києві.
То наскільки я розумію, мені Міністерство видасть апостиль на додаток, а апостиль на диплом - це окремий листок, який признає дійсність диплому.
Потім процедура верифікації і сертифікат мовний с1 і можу працювати на кваліфікованій роботі по професії.
Подивимося, як воно вийде по факту.
Але це незаламінований документ.
Диплом - це пластик, на який тезнічно неможливо поставити апостиль.
ТрамвайGirl• 21 марта в 20:23
Ответ дляНачальник Анонимов
не вигадуте,по заламінованому свідоцтву про народження отримали ID.
тому це неправда
Хочу в БАНю• 21 марта в 20:24
Ответ дляНачальник Анонимов
Дійсні, звісно.
фан L.O.S.T.• 21 марта в 20:25
Ответ дляХочу в БАНю
А кто ставит апостиль прямо на украинский документ?
Начальник Анонимов• 21 марта в 20:26
Ответ дляТрамвайGirl
тому це неправда
правда 100%, ламінація не дозволяє встановити дійсність документа. Може ви кольорову ксерокопію заламінували. Мають право відмовити в прийняті документа але часто закривають очі. Я свідоцтво робила дублікат саме по такій причині, попала на принципового працівника
Мааарковная• 21 марта в 20:27
Ответ дляНачальник Анонимов
Не пишите ерунду. В Украине нет такого закона что заламинированые документы не действительны. Все действительно. Или дайте ссылку на закон. Такими комментариями Вы вводите людей в заблуждение.
фан L.O.S.T.• 21 марта в 20:27
Ответ дляНачальник Анонимов
И что этот принципиальный является специалистом по установлению подлинности документов?
Может на глаз подлинность установить?
Мааарковная• 21 марта в 20:28
Ответ дляНачальник Анонимов
Попали бы на нормального - не было бы у Вас геммороя.
Начальник Анонимов• 21 марта в 20:28
Ответ дляфан L.O.S.T.
Может на глаз подлинность установить?
завжди можна написати скаргу чи подати в суд) мені простіше було зробити дублікат і не йти напролом)
Мааарковная• 21 марта в 20:29
Ответ дляфан L.O.S.T.
Может на глаз подлинность установить?
Супер специалисту было лень прибор включить поэтому прикинулся принципиальным.
фан L.O.S.T.• 21 марта в 20:30
Моей дочке 17 лет, все это время это свидетельство о рождении заламирированно. Получали несколько раз загран паспорта, визы, документы за пределами Украины. Ни разу никто не усомнился в подлинности и не сказал, что документ недействителен.
Мааарковная• 21 марта в 20:31
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну так не вводите людей в заблуждение. В прошлом году такие как Вы понаписывали что с заламинированым нельзя пересекать границу. Все дружно ломанулись менять детям свидетельства на обычные. На границе оказалось что все можно пересекать, а в Украине такого закона вообще нет. Поэтому не пишите ерунду если не знаете точной информации.
Мааарковная• 21 марта в 20:32
Ответ дляфан L.O.S.T.
Аналогично. Чуть младше. Никогда не было проблем с ламинацией.
ТрамвайGirl• 21 марта в 20:33
Ответ дляНачальник Анонимов
не буду спречатися про ваш досвід. ми замовили ID в ДП Документ в Києві по заламінованому оригіналу 2 тижні тому. ID вже отримали.
може ваш принциповий працівник взяв на себе повноважень більше ніж мав? не має законодавчої норми , яка говорить про те, що ламінація робить документ недійсним
Мааарковная• 21 марта в 20:34
Ответ дляТрамвайGirl
Всю жизнь ламинировали документы. Чтобы сразу сделать их недействительными? Смешно.
Рання пташка• 21 марта в 20:45
Ответ дляНачальник Анонимов
вже 30 років моєму іпн, ніхто не жалівся))
Ашотакоя• 21 марта в 20:52
В Чехії вважають недійсними, робили в консульстві дублікати, надрукували на бланки в самому консульстві достатньо швидко, заламіновані також залишилися, але вони мабуть вже недійсні і в Україні.
ротцвеники• 21 марта в 21:17
Франция, проблем не было
Тут вообще не интересуют никого укрдокументы в оригинале, кроме OFPRA, которые до 1 марта забирали себе их в архив.
Главное перевод присяжным переводчиком и ксерокопия
Хитрушка-чекушка• 21 марта в 21:22
У меня многие документы заламинированы. И в Украине и за границей ни разу не было проблем. И там и там действительны.
Щас ухожу• 21 марта в 21:45
Ответ дляТрамвайGirl
тому це неправда
А найцікавіше, що саме в РАГСі його і ламінували, за доплату)
Смайликівна• вчера в 01:46
Ответ дляТишком нишком
Подивимося, як воно вийде по факту.
Але це незаламінований документ.
В пластику роблять дірки і підшивають сам апостиль. В мене такий же
Лика-прилипка• вчера в 08:26
Ответ дляТрамвайGirl
тому це неправда
Це правда , просто в Україні на це традиційно не звертають уваги. За кордоном такий номер не пройде
Лика-прилипка• вчера в 08:28
Ответ дляАшотакоя
Аналогічна історія , не могла дитина відкрити рахунок в банку, довелося міняти свідоцтво
Тишком нишком• вчера в 10:04
Ответ дляСмайликівна
Дякую.
Не знала, як це буде виглядати)
ротцвеники• вчера в 16:37
Ответ дляЛика-прилипка
По украинским документам открывают счёт? Там же все кириллицей написано?