18 мнеУЖЕ• сегодня в 09:11
Обучение в Словакии
Доброе утро) У кого дети учатся в Словакии в университете, нравится ли им там, какие условия в общежитиях и получают ли они стипендию? И сложно ли им учится, мне сказали что там программа легче чем в Украине. Спасибо за ответ
Бла бла бла• сегодня в 10:15
Ответ дляСокодавка ще та
У знакомых девочка поступила в Словакию. Общежитие не дали, снимать квартиру от 1000 евро, плюс еда, одежда, медицина. Забрали документы учится в Киеве
А зачем девочке апартаменты в центре? Однушка не вариант? 😂
В моїй хаті моя правда• сегодня в 10:17
Ответ дляСокодавка ще та
Вот вам все неправильно, кроме вашего.
Если вопросы общежитии, то все, кто в теме, знают что в этих 2 городах получить его практически невозможно. Так если нет денег на сьем квартиры, зачем идти туда, где заведомо уже знаешь, что не получишь общагу?
Щодо навчання, то має значення спеціальність. Технічна - усюди тяжко, що в Україні, що будь-де. Щодо стипендій, то їх не має, можна спробувати податись, але залежить від оцінок (хоча б прохідні кредити набрати на самі мінімальні оцінки).
Щодо гуртожитків, то за кожним вузом та факультетом закріплені свої. Якщо пізно по часу подаєтесь та пишете заяву на місце в гуртожитку, то отримаєте це місце лише в 4 раунді, а це після першого семестру не раніше. Коли 3-й курс йде на практику в звільняються місця. До цього будете платити за приватні, біля 300 євро за місце. Взагалі стан кімнат залежить від вузу та їх спонсорства на ремонт. Набагато кращі, ніж українські, є стадіони при гуртожитку, є столова, тренажерний зал, в деяких є басейн. Ще страхування на рік сюди додайте, близько 500 євро, плюс плата за сім, інтернет, проїзд та харчування, ще 140 євро за мед.огляд після отримання внж по студентському.
Якщо вчаться та не прогулюють, то протягнути можна, але тести та екзамени - готуватися треба добре, тут «на прокатить» точно не пройде, відчислять швидко.
ТочноБудет• сегодня в 10:51
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Потому что выбрала Братиславу или Кошице( причем скорее второе). А нужно было наводить справки до выбора вуза.
Ну я так розумію, топові універчитети як раз в Братиславі, а закінчувати хоч і в Словакії , якийсь умовний мауп сенсу немає
ТочноБудет• сегодня в 10:53
Ответ дляСокодавка ще та
Не віру за такі ціни. Я у Вроцлаві знімаю за такі гроші двох кімнатну квартиру(тут вона важається трьох кімнатна) з комунальними , в новому будинку і хорошому районі.
Сокодавка ще та• сегодня в 10:54
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
В Братиславу они хотели.
Сокодавка ще та• сегодня в 10:55
Ответ дляТочноБудет
Да, в Словакии очень высокие цены.
Бла бла бла• сегодня в 11:20
Ответ дляСокодавка ще та
Да, в Словакии очень высокие цены.
Можно было снять комнату или гарсунку
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляТочноБудет
Но если нет денег на сьем квартиры, то лучше домой вернуться?