Грамотний хвіст• 13 марта в 23:58

Навчання польської для успішного складання іспиту на В1, В2

Доброї ночі! Син в 10 класі, наступного року плануємо вступ до Польщі, з ким навчалися Ваші діти для успішного складання іспиту на рівень В1, В2? Компаній, що пропонують свої послуги дуже багато, але хотілося б щоб ефективні та результативні були заняття.
Тётушка Лошадь• 14 марта в 00:01
Для вступу потрібен В2.
автор Грамотний хвіст • 14 марта в 00:03
Наразі йому ще В1 треба освоїти.
Тётушка Лошадь• 14 марта в 00:08
Ответ дляГрамотний хвіст
Наразі йому ще В1 треба освоїти.
А А1-А2 вже освоїв? В мене донька на А2 ходила в ОсвітаПл, перша викладачка сподобалася, потім В1 в іншої в кладачки, геть не сподобалося, але кошти повернути не можна було, тому змінювали просто викладача, на А2 в С1 пішла знову в Білий Орел. Але вона до курсів самостійно вчила мову, дивилася мультики, серіали, читала книжки, самостійно займалася по підручникам
ПуГоФФка• 14 марта в 00:27
Займалася на курсах та з репетитором. У цих екзаменів є своя структура, що складається з кільох там елементів - говоріння, аудіювання, твір і тп. Тобто крім просто вивчення мови, на якомусь етапі треба готуватись по всім цим напрямкам.Також є гру па в фб https://www.facebook.com/groups/2069473160018293?l...
Ну і маса літератури, якщо дасте адресу можу вам дещо поскидати.
автор Грамотний хвіст • 14 марта в 00:28
Ответ дляПуГоФФка
Удалено администрацией...
автор Грамотний хвіст • 14 марта в 00:32
Ответ дляТётушка Лошадь
А1-А2 вже пройшов, до курсів вчився в польській школі 1,5 роки, але це було 2 роки тому, можливо щось і забув,але ж вчився, писав, читав, балакав і був досить успішним учнем.
Organic• 14 марта в 00:46
Курсы берите ближайшие к дому но что б была маленькая группа до 10 человек потом подключайте репетитора , на сайте Nawa есть задания с прошлых годов скачайте и тренируйтесь
автор Грамотний хвіст • 14 марта в 00:55
Ответ дляOrganic
Курсы А1-А2 прошёл он-лайн, группу на В1 не набрали, перешли к Мартыненко Елене, протестировала, сказала, что А2 нужно закрепить, Ок, опять пошёл на А2, но занятия ведёт не она, это расстраивает, ползанятия проверяют домашнее задание. Нужен серьёзный и основательный подход.
Дідова баба• 14 марта в 01:53
Як мама дитини, яка здала С1, скажу, що потрібен репетитор. Курси не підходять, тому що орієнтуватися будуть на програму, а не темп дитини.
Мій син почав вчити польську в грудні 24. В червні здав В2. В листопаді здавав С1 і от прийшли результати, що здав
Допоможіть знайти• 14 марта в 10:18
Ответ дляДідова баба
Доброго дня! А ви можете порекомендувати репетитора? Дякую.
Дідова баба• 14 марта в 10:22
Ответ дляДопоможіть знайти
Klaudia Młyńczak
Вона є на фб
Урок коштував 70 злотих, вже може дорожче після нового року