Ганцю в кєдах• сегодня в 11:43
цікавить замок в Ужгороді
Питання до тих, хто живе чи був в Ужгороді. Чи працює для відвідувачів замок в понеділок? Буду вдячна за інформацію.
Леди Репях• сегодня в 11:46
Не знаю насчёт понедельника, но рекомендую брать инд. экскурсию, заказываете прямо там. В 2021 году было около 200 грн. Понравилось.
Ганцю в кєдах
• сегодня в 11:49
цікавить саме понеділок, бо на цей день планую туди поїздку.
Колупалочка• сегодня в 12:01
А у вас тільки Порадниця відкривається в інтернеті? Адже, розклад роботи ’замка в Ужгороді’ гуглиться за півтори секунди.
ЯкаКраля• сегодня в 12:05
Ответ дляГанцю в кєдах
В інтернеті є номер телефону у можна дізнатися точно