Почекуха• сегодня в 10:42
13 річний хлопець став донором для 4х дітей.
Читали новини? У хлопчика діагностували смерть мозку. І батьки дали шанс жити ще 4м дітям.
Нехай щастить• сегодня в 11:54
Жаль, что живой ребёнок сам не решает о своих органах.
А родители могут отдать его при ’смерти мозга’
Почекуха
• сегодня в 11:54
Ответ дляНехай щастить
Так сердце тоже можно пересаживать, наживаю брать, поэтому придумали хитрость ’сметь мозга’, кто проверяет тех, кто ставит это?
Дуже боляче це читати.
Розумію, що є правда в ваших словах і від того ще страшніше.
Нехай щастить• сегодня в 11:54
Ответ дляГлас_Народа
Якого живого ?
У мёртвых органы не берут для трансплантации, только у живых можно брать
Нехай щастить• сегодня в 11:55
Когда уже в этой теме поймут, у трупов органы не берут! Только у живых людей
Почекуха
• сегодня в 12:05
Ответ дляНехай щастить
І?!?
Ні трансплантації? Чи про що ви?
Вітаміни косметика• сегодня в 12:24
Ответ дляНаизнанку
Вчора цю тему вже обговорювали. Зараз при видачі прав на водіння авто наче є ця графа про дозвіл
права отримала 5 років тому нема такого...хотілось би побачитит таке- ні від кого не чула щоб при видачі прав питали-згоден чи ні
Запасная спина• сегодня в 12:29
Дуже багато чого можна взяти від мертвої людини як донорський матеріал. Є цікава книжка сучасного українського автора ’Танці з кістками’. Кому цікава ця тема. Радила тут неодноразово.
Вчителька з мікрорайону• 2 часа назад
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А як можна не змогти? Мені минулого тижня розповідали, що помер знайомий, 24 роки, два інсульта підряд, другий в лікарні, і теж лікарі підійшли до родичів з проханням посмертного донорства, родичі категорично проти, їх просять, кажуть - давайте не всі органи, у нас прямо зараз помирає хлопчик, 7 років, йому потрібна 1 нирка, дозвольте просто взяти 1 нирку. І ні, родичі категорично проти. Забрали тіло, поховали, а дитина далі висить на волоску від смерті і не факт що дочекається свого донора.
Я в своїй родині всім озвучила, що якщо така ситуація буде з моїм тілом і постане питання посмертного донорства - нехай забирають все що треба.
Ну теж якісь дубоголові люди. Нирку і живі віддають на донорство,а тут все одно помер, а хлопчика врятували б...
Вишневий цвіт• 2 часа назад
Ответ дляПочекуха
Навіть думати про це не можу.
В мене двоє дітей. Вже дорослих.
Ви так легко можете про таке думати?!?
В мене двоє дітей. Вже дорослих.
Ви так легко можете про таке думати?!?
Ну це ж ви тему створили. Чи створили, не думаючи?
ЛюбимаЯНЬ• 2 часа назад
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Страшна ситуація (((( їм легше мабуть від того шо органи зʼїдять червʼяки .
А той хлопчик донор буде жити далі тільки в іншому тілі і вимірі , його органи будуть рости далі і жити
ЛюбимаЯНЬ• 2 часа назад
Ответ дляПочекуха
Та ну. Чорне донорство, сподіваюся, не розповсюджене.
На мій погляд, краще б питали хворих, бо родичі то не завжди про волю померлого
Ну це ж не чорне донорство , це орган вже мертвоі людини , для чого вони йому
заварний look• 2 часа назад
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Отдайте свою почку, если подойдёте. Осуждать родственников в горе, вообще жесть.
Почекуха
• 2 часа назад
Ответ дляВишневий цвіт
Думаючи.
Про те ж і мова.
В яку позицію себе не постав то жесть яке рішення.
Про те ж і мова.
Наизнанку• 2 часа назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Писали в статті, лише після того яе НЕ врятували хлопчика, його органи пішли на донорство. Якщо я по темі відповідаю
Наизнанку• 2 часа назад
Ответ дляПочекуха
Ну от в батьків і спитали...
Наизнанку• 2 часа назад
Ответ дляПочекуха
І?!?
Ні трансплантації? Чи про що ви?
Коли я дізналася що сестрі треба трансплантація. Стала вивчати питання. На жаль, знаходилась дуже моторошні речі в іноземну інтернеті про Індію, Китай. Наче вчені, наче для науки, але в одних країнах злочин, а в інших ні. Закони дуже різні, що можна в Індії, то не можна в Європі тощо
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Я живу в Польше, и подписала согласие тоже на донорство в случае моей смерти
Україна наше все• 1 час назад
В нас має бути презумпція згоди.
Якщо людина аж настільки проти, то має дійти і висловити свою незгоду.
У багатьох би зʼявився шанс на життя.
Повітруля• 1 час назад
Ответ дляУкраїна наше все
В нас має бути презумпція згоди.
У багатьох би зʼявився шанс на життя.
Шанс на життя дає Бог
Интимная• 20 минут назад
Ответ дляНехай щастить
Органы берут у живых людей, он всё чувствовал, их же изымают без наркоза. Пусть бы родители его сами одолжили органы
Я думала, я уже перестала удивляться интеллектуальному уровню местных обитательниц… но нет, вы меня сегодня удивили
Интимная• 19 минут назад
Ответ дляНехай щастить
Вы уверены мозг умер? Нет такого, это до конца не изучено. Причина взять органы
Энцефалограмма, не, не слышали? Не позорьтесь уже