Мона Лиза• 23 марта в 11:38

В якій позі ви кінчаєте найчастіше?

Чи у всіх?
Скільки разів під час сексу ви кінчаєте?
Біле пальто• 23 марта в 12:16
у мене коли я зверху, або коли раком і стимулюю сама собі клітер

Дюймовочка• 23 марта в 12:47
Вообще никогда не кончаю с мужиками , только сама с собой , но они конечно об этом не знают
Все будет, но потом• 24 марта в 04:06
Ответ дляМона Лиза
Цікаво ,бо чоловік сказав,що його колишні із ним кінчали в абсолютно різних позах,а я можу тільки коли зверху ,цікаво чи я якась не така
Та они ему врали - имитировали, подыгрывали, а он Вам дальше распространяет эту ’правду´.
Все будет, но потом• 24 марта в 04:08
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ахуєнна штука.
Якщо чоловік не остолоп і прикрасить ваш секс з вами дією сатісфаєра. Це бомба пушка яд фантан емоцій
Это слишком легко для мужика так сделать
Все будет, но потом• 24 марта в 04:08
Ответ дляМона Лиза
Він вважає,що не зобовʼязаний це робити ,бо із колишніми виходило якось само собою
Сам придумал?
Все будет, но потом• 24 марта в 04:09
Ответ для175см55кг19лет (она)
Уточніть.
Він не зобов´язаний доводити вас до оргазму?
Це ваша задача?
Якщо так.
То сміливо приєднуйте до сексу вищезгаданий сатісфаєр
Ну, разве что в таком случае, то да
автор Мона Лиза • 24 марта в 12:33
Ответ дляДюймовочка
Ви імітуєте?

автор Мона Лиза • 24 марта в 12:42
Ответ дляСіґеле-міґеле
А, ну да, жеребец же не бракованный. То бабы дуры, зачем напрягаться, так же ж проще.
Про имитировать оргазм он, я так понимаю, и не в курсе .
Але стверджували ,що всі його колишні імітували оргазм теж не правильно може і хтось отримував насправді,але багато жінок і імітують його це так
Коротше кажучи це тільки відомо тим жінками чи кінчали вони із ним насправді
Кидстаффовна• 13 апреля в 21:54
Ответ дляМона Лиза
Я мужчина.
Дело не в вас, а вашей индивидуальности. Я к примеру вообще кончить не могу с партнеишей... Сам под порно легко, от фрикций не получается, навереое за 30 лет раза 3-4 кончал, а так всегда мастурбация... очень не крмфортно когда смотрят на меня. Проблема скорее всего психологического характера. Но а что делать?
Volf-a103• 17 апреля в 07:12
Ответ дляМона Лиза
Я жінка
А вы в какой?
Volf-a103• 17 апреля в 07:12
Ответ дляМона Лиза
Сколько вам лет?
Volf-a103• 17 апреля в 07:13
Ответ дляКудряшка Сью
Во всех кроме миссионерской. Кончаю 2-3 раза
Что бы клитер касался его паха?
автор Мона Лиза • 17 апреля в 17:23
Ответ дляVolf-a103
Сколько вам лет?