Почемучечка• сегодня в 18:50
Ви б погодились що в цьому холодильнику взагалі нема їди, фото
Пліткарка• 1 час назад
Ответ дляПочемучечка
Завжди,але останній час то взагалі треш,ось моя галерея,я дуже добре готую,і він цю випічку взагалі не їсть,це я для друзів,рідних роблю
яка ви молодець ,нехай вийде на вулицю трави пощіпає як всього не їсть
Готова до другої• 1 час назад
творожную запеканку же ест, туда можно и яблоко, и яиц побольше. Орешки любит? Овощи, фрукты?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПочемучечка
Так я в приготувала любу їжу,але ж він не їсть,і вчорашню їжу ніяку не буде їсти.
Біля холодильника з продуктами з голоду ще ніхто не вмирав. Гроші на продукти також лежать поруч, піде купить, що схоче.
Продаю витрішки• 1 час назад
Омлет, яйця відварені з горошком чи огірком. Якщо десь ще рис є, чи спагетті, то вже нормальна їжа за 25 хвилин.
Непереможна• 58 минут назад
Ответ дляПочемучечка
Вау! Можно я буду вашим другом?
Вредняжка• 55 минут назад
Ответ дляГотова до другої
Понимаю автора , моя не ест ничего из перечисленного вами, хотя до подросткового возраста вообще все подряд , и в детстве никаких проблем , а вот с 13-15 начались чудеса то не ем того не буду , жду может пройдет само 🙄
АдеКВАтная• 40 минут назад
Ответ дляПочемучечка
Не чоловік ,син😂причому рибу не їсть,мʼясо не їсть,ковбасні вироби категорично не вживає.
хто з такими тарганами то і готує собі сам...
Ангел-предохранитель• 34 минуты назад
Вы на приколе? Здесь еды на месяц. У меня в холодильнике кроме упаковки яиц никогда ничего больше нет.
Мушля з Криму• 33 минуты назад
Ответ дляПочемучечка
Взагалі перші страви не їсть
Тамагочи, что ли?
Кіна не буде• 20 минут назад
Ответ дляКому там слова не давали
А врачи на этот счет ничего не говорят?
особенно психиатр.
Такоая пищевая выборка имеет причины, и это явно не каприз.
Кіна не буде• 18 минут назад
Ответ дляПочемучечка
Там нема того що він хоче😂
значит, пистается солнечной энергией
А на вашем бы месте я бы давно сделала обследование.
И психиатр был бы первым в списке.
Кіна не буде• 17 минут назад
Ответ дляПочемучечка
62 кг,високий десь 180 рост
подождете , пока 42 кг будет или озаботитесь вопросом?
Кіна не буде• 16 минут назад
Ответ дляПочемучечка
Якщо чесно то він вже давно заробляє,пише сайти,має багато клієнтів,так виграв у цьому році олімпіаду всеукраїнську з інформатики,другі предмети взагалі не вчить,англійська ідеальна,був десь у тридцятьох країнах світу.
аутизм?
фан L.O.S.T.• 10 минут назад
Ответ дляПочемучечка
у него психологические отклонения ?