Вся в кредитах• вчера в 19:39

Закордонний паспорт

Добрий вечір. Підкажіть, на закордонний паспорт пролилися вода, печатки видно всі, та чип і сторінка з даними ціла, але сторінки стали хвилясті.Можливо хтось мав таку ситуацію, пропустять з таким на кордоні?
Цибулька зла• вчера в 19:41
Підійдіть до цнап і спитайте, мають подивитися стан паспорту
автор Вся в кредитах • вчера в 19:55
Ответ дляЦибулька зла
приходила ,сказали що остаточне рішення приймає тільки прикордонник. і сказали що вони не експертна служба з перевірки придатності паспорту для проходження кордону. Тому вирішила запитати тут
Цибулька зла• вчера в 19:55
Ответ дляВся в кредитах
А ви далеко від кордону?
tereska• вчера в 19:56
Прогладьте праскою через марлю, тільки не сторінку з палітуркою де чип (вона позаду).
Спішу - перекидаюсь• вчера в 20:12
Ответ дляВся в кредитах
Сообщите об утере паспорта, сделайте новый. Будет меньше мороки и нервов, чем просранный отпуск, если вас развернут на границе
автор Вся в кредитах • вчера в 20:12
Ответ дляЦибулька зла
А ви далеко від кордону?
далеко, з центральної Частини