Готова до другої• 24 марта в 19:24
Я вже все.. їде дах
Я багато раніше тут писала. Що повернулася з Німеччини з дитиною. А тут нічого не складається. Ні з роботою ні з відносинами з чоловіком.
Я просто змінилася вже в гіршу сторону фізично і психічно. Я днями плачу, в мене відчуття вини що я дитину сюди привезла.
Не можу жити. В мене такі істерики що я жити не можу, не можу виплачуватися, сльози рікою . Днями таке.
Постійно думки про ухід з життя.
Рік назад пробувала есцитплопрам. Не підійшов.
Я боюся йти до лікаря
Я просто змінилася вже в гіршу сторону фізично і психічно. Я днями плачу, в мене відчуття вини що я дитину сюди привезла.
Не можу жити. В мене такі істерики що я жити не можу, не можу виплачуватися, сльози рікою . Днями таке.
Постійно думки про ухід з життя.
Рік назад пробувала есцитплопрам. Не підійшов.
Я боюся йти до лікаря
1
2
5
10
27
46
Совбез• 24 марта в 19:26
Ответ дляГотова до другої
Я не можу тут жити. Я ненавиджу все тут.
Так їдьте обратно.
34
Я Головна• 24 марта в 19:26
Ответ дляГотова до другої
Я не можу тут жити. Я ненавиджу все тут.
Кстати, а Вас к батарее привязали? Можете ж уехать обратно.
В каком городе страдаете?
В каком городе страдаете?
21
1
Міряно-переміряно• 24 марта в 19:28
А, то та мадам, що у вікно викинутись хотіла ?
Знайомий стиль.
Знайомий стиль.
11
1
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:28
Ответ дляЯ Головна
То есть не подошёл и всё? Сразу нужно было идти и подбирать.
Зараз стан я запустила. Хочеться криком кричати так погано. Я раніше не знала як це коли болить душа.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
7
13
25
3
18
2
1
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:28
Ответ дляСовбез
Так їдьте обратно.
Хочу їхати. Але стан мій дуже поганий. Як наладити психологічний стан?
26
1
1
Птица Говоруша• 24 марта в 19:28
Ответ дляГотова до другої
Зараз стан я запустила. Хочеться криком кричати так погано. Я раніше не знала як це коли болить душа.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
Ну то ж ви приїхали тому, що в Німеччині не влаштовувало щось.
12
Варена цибуля• 24 марта в 19:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Так їдьте назад. Шукайте спеціаліста який вам допоможе
Максимка краще за будь-якого фахівця
1
2
2
Полтавська галушка• 24 марта в 19:29
Ответ дляГотова до другої
Зараз стан я запустила. Хочеться криком кричати так погано. Я раніше не знала як це коли болить душа.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
А дитині чим тут гірше? Чи Ви у прифронтове місто повернулись?
8
3
БоВжеВільна• 24 марта в 19:29
Ответ дляГотова до другої
Хочу їхати. Але стан мій дуже поганий. Як наладити психологічний стан?
Судя по вашим ответам, вы должны сразу же исцелиться как только нога ступит на землю Германии.
25
3
3
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:30
Ответ дляВерСаСе
А че с с мужем не получается?
Не можу простити за те що він не хоче виїхати і нас дьоргнув сюди. Я ригаю від усього тут навколо. Все грязне все страшне. І так депресія. Але наскільки депресивне видовище навколо
1
53
24
16
1
Эта_Шикарна)• 24 марта в 19:30
И там не могу и тут не могу, нет мне места в твоееемм сердце)))
1
2
13
Коленная ложечка• 24 марта в 19:30
Ответ дляКонотопська відьма
Мля, як во до Німеччини жили?
Войны не было.
Странный сарказм.
Человек приехал из лучшего в жопу и ясное дело прострация....
Кто в жопе постоянно, тому поле ромашковое вокруг
Странный сарказм.
Человек приехал из лучшего в жопу и ясное дело прострация....
Кто в жопе постоянно, тому поле ромашковое вокруг
1
21
12
20
1
Бабуся мороз• 24 марта в 19:31
Ответ дляГотова до другої
Зараз стан я запустила. Хочеться криком кричати так погано. Я раніше не знала як це коли болить душа.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
Вам здається, що там вас чекало велике майбутнє?
4
16
2
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:31
Ответ дляКонотопська відьма
Мля, як во до Німеччини жили?
Просто побачила там краще життя. Раніше не бачила такого.
3
17
31
11
1
Конотопська відьма• 24 марта в 19:31
Ответ дляГотова до другої
Не можу простити за те що він не хоче виїхати і нас дьоргнув сюди. Я ригаю від усього тут навколо. Все грязне все страшне. І так депресія. Але наскільки депресивне видовище навколо
Якщо ригаєте, то може вагітна?
2
3
27
Птица Говоруша• 24 марта в 19:31
Ответ дляГотова до другої
Не можу простити за те що він не хоче виїхати і нас дьоргнув сюди. Я ригаю від усього тут навколо. Все грязне все страшне. І так депресія. Але наскільки депресивне видовище навколо
Ну то займіть себе чим-небудь, дзвоніть у мерію, наводьте порядок у місті.
Що ви робили в Німеччині, щоб там було так, як вам подобається?
Що ви робили в Німеччині, щоб там було так, як вам подобається?
7
19
2
Варена цибуля• 24 марта в 19:31
Ответ дляБоВжеВільна
Судя по вашим ответам, вы должны сразу же исцелиться как только нога ступит на землю Германии.
Ставлю кліп Deutschland групи Rammstein, насолоджуюся дискусією
8
Анонім-ка• 24 марта в 19:31
Ответ дляГотова до другої
Не можу простити за те що він не хоче виїхати і нас дьоргнув сюди. Я ригаю від усього тут навколо. Все грязне все страшне. І так депресія. Але наскільки депресивне видовище навколо
Спочатку купіть Драміну або Церукал, щоб перестати ригати. А потім звіздуйте в Німеччину. Нам тут такі ригаліки не потрібні.
9
6
25
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 марта в 19:31
Ответ дляГотова до другої
Зараз стан я запустила. Хочеться криком кричати так погано. Я раніше не знала як це коли болить душа.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
Так болить наче хтось помер. Мабуть помираю я душевно.
Я страждаю що вивезла дитину з Німеччини. Простити не можу.
Зря вы тут распыляетесь. Тут остались только убежденные патриоты, они не разделят ваших стенаний
8
13
20
1
Love_Love_Love_• 24 марта в 19:32
Ответ дляГотова до другої
Не можу простити за те що він не хоче виїхати і нас дьоргнув сюди. Я ригаю від усього тут навколо. Все грязне все страшне. І так депресія. Але наскільки депресивне видовище навколо
Удалено администрацией...
Всех анонимов аноним• 24 марта в 19:32
Ответ дляГотова до другої
Просто побачила там краще життя. Раніше не бачила такого.
У меня и в Украине было краще життя до войны, дело не в стране, а в вас самой
3
25
Конотопська відьма• 24 марта в 19:32
Ответ дляКоленная ложечка
Войны не было.
Странный сарказм.
Человек приехал из лучшего в жопу и ясное дело прострация....
Кто в жопе постоянно, тому поле ромашковое вокруг
Странный сарказм.
Человек приехал из лучшего в жопу и ясное дело прострация....
Кто в жопе постоянно, тому поле ромашковое вокруг
Вона не про війну пише, а що з роботою не ладиться і чоловік не такий.
6
6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу