Садова гойдалка• вчера в 09:29
Яку суму ви готові виділити дитині для оплати її навчання у виші?
Йдеться про магістратуру.
Скажемо, є варіанти:
- безкоштовне навчання в виші. Але виш простого рівня
- частково платне навчання в виші на порядок вищого рівня, де діє серйозний конкурентний відбір.
Тобто ваша дитина проходить жорсткий конкурсний відбір у другий виш, їй виділяють грант, який покриває частину вартості навчання.
Ви б підтримали дитину? Ясно, що мова не йде про те, що ви останні сімейні копійки віддаєте. Але витрати будуть відчуватися, хоча деяку суму на навчання ви вже заздалегіть маєте. Але витрати на проживання будуть високі.
Студент мотивований, гарно навчається, планує підробляти, другий виш - виш мрії.
Важливе уточнення, в сім´ї є ще друга дитина, з навчанням молодшої ще поки нічого не зрозуміло. Але гроші треба мати і для другої.
Я склоняюся до 2го варіанта.
Скажемо, є варіанти:
Я склоняюся до 2го варіанта.
Ашолюдискажуть• вчера в 23:11
Ответ дляСадова гойдалка
1000+ євро, частково покриється стипендією
Звісно так
Я зараз плачу трохи менше за сина в Австрії, який тільки буде вступати на бакалаврат
Але… він вмотивований і знає що хоче , працює на канікулах і вже здав мову на С1, готується для здачі екзаменів з математики, фізики і хімії без репетиторів