младокошкина• 1 час назад
А чи є сенс в 52 роки оперувати носову перегородку?
Два-три тижні і фсьо• 1 час назад
Дивне питання)
Ну якщо ви плануєте в 53 помирати, то може і не варто
Несу пургу• 1 час назад
Чому ні, якщо це вам покращить життя? Чи після 50 все? І навіть в 70 чи 80 є сенс.
Новопоштинская• 1 час назад
Мне в 42 делали, врач говорил другому пациенту. После 50 многим отказывают по показаниям, желательно делать пораньше и после услышанного сделала сразу и не пожалела
В рот не ложи• 1 час назад
а есть смысл дышать, гулять, кушать? или в 52 года вы уже считаете дни, когда на кладбище?
Зайканалужайке• 1 час назад
Ответ дляХочу на Балі
Та куди вже, все
Правильно. Лучше за эти деньги купить памятник.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Звичайно є сенс, якщо вас беруть на операцію. Як на мене 52 це молода жінка. Якщо звичайно ви не руїна з набором протипоказів на загальний наркоз
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Ответ дляБершкомангоЗар
І в 70+
і в 80 ще оперуються люди.
Моєму свекру 83 буде в цьому році. Прооперував серце - заміна мітрального клапана. Бо жити хоче без задишки навіть у свому поважному віці
Святатабожа• 1 час назад
Робила в 35. Чи стало краще? Не помітила. Тож оцінити треба взагалі необхідність операції, а не через вік.
В старшої доньки залежнисть від крапель була, звернулись в КОКЛ на консультацію, одразу отримали пораду оперувати перегородку, бо так не вилікується. Відмовились, с залежністю впоралися, пройшло 4 роки, навіть не згадує про проблему. Питання нащо нав`язували операцію риторичне.
В рот не ложи• 1 час назад
Ответ дляСвятатабожа
а как справились с зависимостью?
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляВ рот не ложи
а как справились с зависимостью?
Вперше в підлітковому віці за допомогою назонекса, форінекса і т.п.
Вдруге з пролонгованим еффектом: 22 рік, евакуація в село на Закарпатті, де найближча аптека за 10 км. Краплі закінчились, за новими далеко, перетерпіла. З тих пір навчилась поступово зходити з крапель. З лайфхаків: на початку сходження капати в одну ноздрю по черзі.
Водійка хімарса• 58 минут назад
Ответ дляНовопоштинская
Многим отказывают?
Чем поясняют ?
Наоборот, у многих именно к 50 появляются сложности с дыханием.
Чем поясняют ?
Новопоштинская• 52 минуты назад
Ответ дляВодійка хімарса
Многим отказывают?
Чем поясняют ?
Эта операция под общим наркозом, здоровье уже не то у многих
Водійка хімарса• 45 минут назад
Ответ дляНовопоштинская