sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_186
Пліткарка• 25 марта в 08:50

Мами дівчат 10-14 років, будете робити щеплення від ВПЛ?

Результат:
вже голосів: 395
123 (31.14%) Не буду робити (напишіть чому)
94 (23.8%) Подивитися
80 (20.25%) Зробили
61 (15.44%) Буду робити
37 (9.37%) Вагаюся
heart 1 dislike 8 woman_facepalming 1
239 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
anonim_216
Най хоч раз• 25 марта в 08:51
1
Не буду
dislike 15 like 40

anonim_54
Привіт з ботойбіччя• 25 марта в 08:52
2
Буду и сделала
woman_facepalming 5 crying_face 13 heart 29 like 1
anonim_159
Виниловая пластинка• 25 марта в 08:54
3
Не буду. Колись після теми на Порадниці подивилася статистику по країні, де давно роблять це щеплення - була та сама динаміка з ршм, що і до щеплень. Тобто, нічого це щеплення в популяції не змінило.
like 51 dislike 13
anonim_82
Анонім-ка• 25 марта в 08:55
4
Вже зробили
crying_face 10 like 20 woman_facepalming 5 dislike 1
anonim_155
Хомо_сапиенс• 25 марта в 08:57
5
Не буду.
Дитина теж проти.
Ризики знає, усвідомлює.
like 24 woman_facepalming 10 face_with_tears_of_joy 6
anonim_128
Новорічна пальма• 25 марта в 08:59
6
Маячня эти прививки, как и от ковида. Не хватало еще ребенку вкалывать всякую гадость
like 52 woman_facepalming 15 heart 5
anonim_113
Вилосипедниця• 25 марта в 08:59
7
Ответ дляВиниловая пластинка
Не буду. Колись після теми на Порадниці подивилася статистику по країні, де давно роблять це щеплення - була та сама динаміка з ршм, що і до щеплень. Тобто, нічого це щеплення в популяції не змінило.
Де ви дивились? Зниження зараження на 80% і смертності на 60% мало?
face_with_tears_of_joy 4 heart 22 like 5 woman_facepalming 4 clown_face 30
anonim_7
Федорино Горе• 25 марта в 09:00
8
Не робила вже 16. Хоча у школі в Європі пропонували
like 2 heart 11 crying_face 1
anonim_200
Може ще третю?• 25 марта в 09:02
9
Зробила. Бо зі сторони мого батька всі жінки хворіли цим видом онкології. Якщо є можливість попередити, чому б і ні
dislike 10 crying_face 2 face_with_tears_of_joy 2 like 31 woman_facepalming 1

anonim_7
Федорино Горе• 25 марта в 09:02
10
Ответ дляВилосипедниця
Де ви дивились? Зниження зараження на 80% і смертності на 60% мало?
Від чого? Від вірусу папіломи, котрий як і герпес є практично в усіх?
like 36 dislike 2 woman_facepalming 9
anonim_7
Федорино Горе• 25 марта в 09:03
11
Ответ дляМоже ще третю?
Зробила. Бо зі сторони мого батька всі жінки хворіли цим видом онкології. Якщо є можливість попередити, чому б і ні
Вибачте будь ласка, але як вакцина захистить від онкології?
like 35 woman_facepalming 9
anonim_20
А ось і я• 25 марта в 09:03
12
Ответ дляХомо_сапиенс
Не буду.
Дитина теж проти.
Ризики знає, усвідомлює.
а чого не будете?
woman_facepalming 5
anonim_159
Виниловая пластинка• 25 марта в 09:03
13
Ответ дляВилосипедниця
Де ви дивились? Зниження зараження на 80% і смертності на 60% мало?
Я дивилася статистику, а не рекламну листівку вакцини. Відсоток хворих у популяції не змінився.
woman_facepalming 3 like 36
anonim_91
Свідок Перемоги• 25 марта в 09:05
14
Думаем делать, но пока только думаем.
anonim_216
Най хоч раз• 25 марта в 09:06
15
Ответ дляМоже ще третю?
Зробила. Бо зі сторони мого батька всі жінки хворіли цим видом онкології. Якщо є можливість попередити, чому б і ні
До гінеколога не зверталися хоча б раз в рік? Жінки зі сторони вашого батька
dislike 1 like 14
anonim_200
Може ще третю?• 25 марта в 09:07
16
Ответ дляФедорино Горе
Вибачте будь ласка, але як вакцина захистить від онкології?
Можете нічого мені тут не доводити. Я не належу до антивакцинаторів. Всі лікарі і медичний персонал зробили своїм дітям ще раніше
like 9 heart 2 woman_facepalming 14 face_with_tears_of_joy 20
anonim_123
Сумка з негодою• 25 марта в 09:10
17
Ответ дляФедорино Горе
Від чого? Від вірусу папіломи, котрий як і герпес є практично в усіх?
Це не той вірус.
dislike 2 like 14 woman_facepalming 1
anonim_123
Сумка з негодою• 25 марта в 09:10
18
Ответ дляФедорино Горе
Вибачте будь ласка, але як вакцина захистить від онкології?
Почитайте, як.
woman_facepalming 12 like 6
anonim_42
Шмоточницаца• 25 марта в 09:11
19
нет, каждая прививка - это частичка вируса, и это не корь или краснуха, а рак
like 10 woman_facepalming 18

anonim_117
Советничаю тут• 25 марта в 09:12
20
Удалено администрацией...
anonim_113
Вилосипедниця• 25 марта в 09:13
21
В мене хлопчик. Якщо чесно, то бігати і купувати вакцину за 400$ я не хочу.
Була в дівчинка, давно б зробили.
woman_facepalming 17 dislike 1 like 7
anonim_109
Корсет_на_шурупах• 25 марта в 09:13
22
Ответ дляФедорино Горе
Вибачте будь ласка, але як вакцина захистить від онкології?
Ну хоч прочитайте трохи, що воно і від чого, перед тим як пропагувати відмову від щеплення 🤦🏼‍♀️
like 9 woman_facepalming 15
anonim_117
Советничаю тут• 25 марта в 09:13
23
Ответ дляФедорино Горе
Вибачте будь ласка, але як вакцина захистить від онкології?
Удалено администрацией...
anonim_109
Корсет_на_шурупах• 25 марта в 09:14
24
Ответ дляШмоточницаца
нет, каждая прививка - это частичка вируса, и это не корь или краснуха, а рак
Рак - вирус, да вы сделали величайшее открытие! Срочно публикуйте и на нобелевку!
woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 13
anonim_113
Вилосипедниця• 25 марта в 09:15
25
Ответ дляНоворічна пальма
Маячня эти прививки, как и от ковида. Не хватало еще ребенку вкалывать всякую гадость
Також сумнівно. В мене від ковіду померла свекруха, єдина не щеплена в родині. Але вона була і найстаршою, з супутніми захворюваннями.
woman_facepalming 6 like 1 crying_face 3
anonim_128
Новорічна пальма• 25 марта в 09:16
26
Ответ дляСоветничаю тут
Удалено администрацией...
Ну вам почему то не помогает
like 4
anonim_128
Новорічна пальма• 25 марта в 09:17
27
Ответ дляВилосипедниця
Де ви дивились? Зниження зараження на 80% і смертності на 60% мало?
А я думаю, почему от рака перестали умирать. А это прививка
face_with_tears_of_joy 13 woman_facepalming 5
anonim_128
Новорічна пальма• 25 марта в 09:18
28
Ответ дляФедорино Горе
Вибачте будь ласка, але як вакцина захистить від онкології?
Люди в мечтах надеются, что защитит и хватаются за любую соломку. Но увы. Хорошо, если хотя бы не навредит. А вот в этом я сомневаюсь
heart 1 like 20 woman_facepalming 1
anonim_113
Вилосипедниця• 25 марта в 09:18
29
Ответ дляНоворічна пальма
А я думаю, почему от рака перестали умирать. А это прививка
Онко тисячі і тисячі видів.
like 8
anonim_81
Даю справку• 25 марта в 09:18
30
Нет. Хочу здоровых внуков.

Люди, вы знаете, что именно вводят вашим дочкам? Экспериментальное, как в ковид? Или стерилизуют, как племена Африки?
like 33 woman_facepalming 18
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff