Кнопкотиць• 25 марта в 19:08
Коли садити цибулини гладіолусів? Київська область
Кнопкотиць
• 25 марта в 19:13
Ответ дляДетские_Будут?
После паски садитесь
На ці вихідні передають дуже гарну погоду. Хотілось би висадити, бо вже засихають в квартирі
пані Солоха• 25 марта в 19:15
В кінці квітня. Вони чутливі до заморозків. Вони не засихають, це цибулини, максимум стрілку в теплі випустять. І нічого страшного, тільки везти і саджати треба акуратно, щоб не зламати стрілку.
мадамГрицацуева• 25 марта в 19:19
Черкаси, я ще свої не висаджувала, хоча теж тепло. Якщо дуже потрібно садить - висадіть, але накрийте. Але не думаю що так вже холодно буде що вони пропадуть, я минулого року пару штук пропустила, лишились зимувать - нормально, на весну з сонечком вилізли )
Я такая - жду трамвая• 25 марта в 19:45
Ответ дляКнопкотиць
висаджуйте на вихідних.
p.s. у мене в минулому році гарно перезимували в ґрунті, була здивована. правда елітні все ж ьаки викопала.
Київ.