Вітаю! Запланували першу нормальну відпустку за 5 років. То бізнес, то народження маля,то все не до себе було. Вирішили поїхати до Єгипту з донькою та чоловіком. З України плануємо їхати машиною до Кишиневу, так як виходить дорога в рази дешевша ніж потягом (в нас електромашина), автобус не розглядаємо, бо часто відміняються-ламаються, мали з таким справу в тому році.
Чоловік працює на критичному оборонному підприємстві,має бронювання, документи в порядку. Знайомі налякали, що зараз чоловіків активно перевіряють на кордоні і якщо приїхати під вечір, то залишають в окремій кімнаті до ранку наступного дня. І треба "готуватися". А там не всіх випускають, навіть якщо доки в умовній нормі.."крйнє слово за прикордонником". Знайомого затравили другорядними питаннями і не випустили на робочу конференцію. Дуже багато задають питань, які можуть тривати і годину.
Дівчата, поділіться досвідом, як зараз проходити процедуру перетину кордону? Чи дійсно так все затягується? Дякую!
Ответ дляРешка7777
Відмінили, не варто ризиків для чоловіка . кордону для відпустки. Відпочиваємо в Украіні
та може і не їхали б, але хочеться від тривог відпочити, чоловік дуже багато працює, то ж заслуговує побачити нормально те море та і у дитини здоровʼя трохи розшаталося за останній рік...дякую!
Ответ дляGriana
Для відновлення не потрібно перетинати кордон на ризикувати свободою.
Але то ваш вибір, у нашого знайомого злетіла бронь , вийшов квиток додому за ціною Мальдивів
Ответ дляgaga-48ba
Да, для видновлення можно в море в Одессе под шахедами покупаться, ачетакова.
зараз ті ж Карпати або Одеса коштує навіть більше ніж олл в Єгипті або Туреччині. В Києві знати заміський будинок-мінімум 7000-10000 без харчування і всяких там додаткових послуг. От по ціні вже виходить дорожче, але якість відпочинку-самі рахуйте.
Natabond76• 26 марта в 12:44
Хай він ще до тої таможні доїде по Україні машиною. Потягом безпечніше
Ответ дляGriana
Так я про то же.
Ответ дляGriana
так всі працюють багато, але для прикордонників це не привід випустити.
NesmeyanaYa• 26 марта в 12:57
Куми їхали потягом. Його висадили для проходження співбесіди, і він доєднався до сім´ї на наступний день
Ответ дляgaga-48ba
Сильно опасно? Нам тоже ехать через всю страну по делам, у мужа отсрочка, думаю, будут ли доставать по дороге.
не раз їздили на авто в Закарпатську обл, кордон не перетинали, але на блок постах зупиняли - перевірили документи і все.
Бажано зробити скрін з Резерву або мати паперову версію на випадок якщо заглючить інтернет.
NesmeyanaYa• 26 марта в 12:59
Ответ дляGriana
жесть...за таких розкладів ще потрібно тиждень додатком брати на те проходження кордону...
Добу точно беріть про запас. Не під самий виліт їдьте
Ответ дляol_kin
Якщо на першому не випустять то їдьте на інший, потім на третій. Або перечекати перезмінку, вона о 20:00 і 8:00 годині, заступає нова зміна прикордонників.
В нас говорили, що б так не ризикували. Що зараз прикордонники бачать, якщо була відмова. Чи то правда, чи ні - не знаю.