Тракторні війська• сегодня в 15:23

Фиброаденома? Аденоз? кто сталкивался?

сегодня на узи МЖ поставили под вопросом Фиброаденома? Аденоз?
За класифікацією BI-RADS : справа 2 ; зліва 3 . Кто сталкивался что делать, куда бежать? узист сказал через 3-6 месяцев переделать узи, но как то страшно сидеть и ждать. Подскажите хорошего мамолога в Кивеве и хорошего узиста, может нужно послушать второе мнение? желательно на Левом берегу
Эта_Шикарна)• сегодня в 15:35
👂
Пешеходик• сегодня в 15:36
А зачем бежать? Контроль через 3-6 мес
Брехушечка• сегодня в 15:47
У мене вогнищевий аденоз справа, розмір 4,6 на 2,5 см, контролюю кожні пів року або 3 місяці, коли як лікар призначить. По мамографії одного разу був бірадс 4, бо мікрокальцинати незрозумілої форми знайшли, робили біопсію, дякувати богу, доброякісне. Тому не варто хвилюватися, просто спостерігайте за ним в динаміці, як радять лікарі.
Якщо фіброаденома, то інша історія, їх часто видаляють, тому знайдіть толкового мамолога і виясніть що саме у вас.
автор Тракторні війська • сегодня в 15:46
Ответ дляПешеходик
А зачем бежать? Контроль через 3-6 мес
страшно потому что, страшно что то пропустить
Коржик• сегодня в 15:58
Аникусько
Просто болталка• сегодня в 16:21
Була фіброаденома. Відразу видалили і ніяких проблем.