Продаю витрішки• 27 марта в 19:01
тільки мене смущають назви тем?
сподіваюся, всім ясно, що мається на увазі
Аристократка-тунеядка• 27 марта в 19:03
А что вас смущает? Это наша новая реальность. Вот такая вот…🤷🏻♀️
Продаю витрішки
• 27 марта в 19:04
Ответ длякотопёс
Поясніть, будь-ласка.
ви як раз схоже вже зрозуміли
там лише 1 назва норм
Дівка в намисті• 27 марта в 19:05
В чем смущает, всего по чуть чуть, политики бытовухи отношений как всегда
Продаю витрішки
• 27 марта в 19:05
Ответ длядамаБезСобачки
Наслідок закриття книгарень?)))
до вас питань нема
. а от до їнших..
Магиня• 27 марта в 19:06
Ответ дляПродаю витрішки
до вас питань нема
. а от до їнших..
Меня смущает само наличие форума.
Кидаю курити• 27 марта в 19:07
У всех свои интересы.
Меня бесят рашисткие троли с темами- нагнетаниями ’ единственная страна в мире’, ’ только у нас’, ’ скоро мы все’, ’ куда бежать все пропало’.
Зроблено у 80-х• 27 марта в 19:07
Ответ дляПродаю витрішки
до вас питань нема
. а от до їнших..
у вас шо- то с черепушечкой
Апрель Ивановна• 27 марта в 19:10
Ответ дляПродаю витрішки
ви як раз схоже вже зрозуміли
там лише 1 назва норм
Вам бы к доктору
А нет до лікаря
Так щоб ви зрозуміли
А нет до лікаря
Так щоб ви зрозуміли
дамаБезСобачки• 27 марта в 19:11
Ответ дляПродаю витрішки
до вас питань нема
. а от до їнших..
Та ну, там ще все більш менш. Ви просто стрічку прогорніть, от тут саме страшне)))
Панна Кота• 27 марта в 19:25
Из скрина видно, что одна тема только на украинском, и что это новость для кого-то, что украинцы и дальше продолжают говорить/писать на том языке, на котором выросли и думают
Налитое яблочко• 27 марта в 19:28
Ответ дляПанна Кота
То не українці. А манкурти і московороті .
Вічний двигун• 27 марта в 19:28
Ответ дляПанна Кота
или это не украинцы а переселенки из рашки
котопёс• 27 марта в 19:32
Ответ дляПанна Кота
Та ні, не в тому справа, Совєтчиця такий ресурс, де мінімум відсотків 30 з рашки або окупованих, ще відсотків 30 за кордоном, де теж російською спілкуються. Тому й здається , що більше російськомовних. У публічному просторі української все ж таки більше, ніж тут. Дивлюсь по собі, в побуті я спілкуюсь і українською, і російською десь порівну, бо регіон традиційно російськомовний, і не всі члени сім´ї й сусіди на українську перейшли. А в інтернеті намагаюсь українською. Але часто забуваю і теж автоматично на російську перехожу.
Панна Кота• 27 марта в 19:32
Ответ дляНалитое яблочко
Та ви шо
Панна Кота• 27 марта в 19:32
Ответ дляВічний двигун
Не, украинцы
котопёс• 27 марта в 19:35
Ответ дляНалитое яблочко
Оце дуже неприємно читати. Дуже велика частина українців живе у російськомовних регіонах. Так склалося. Якщо Вам повезло народитись в регіоні україномовному, це ніяк не робить Вас кращою. Всі громадяни України рівні і мають рівні права, на якій би мові вони не розмовляли і де б не жили.