Мамина корзиночка• 1 час назад

В кого діти навчаються за кордоном? Скільки витрачаєте в місяць?

Яка країна-витрати
Цікавить більш Словаччина.
Не будь КакСвета• 1 час назад
Польша ,600-700 евро
Ласунка• 1 час назад
1200 Австрія
месяцкие• 1 час назад
0,Испания, -стипендия+ грант
Дайте подуться• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
1200 Австрія
Подскажите, а в каком городе? Это кроме платы за обучение или всё вместе?
Борщичок• 1 час назад
Польша училище
6-7 т столовая
1.500-1700 × 4 ( недели) карманные
500 ученический
+ иногда прогулки , косметика ,одежда.
Потринділиця• 1 час назад
Нічого не витрачаємо. Син працює, утримує себе сам.
КинДза• 1 час назад
Тільки за навчання плачу. За житло і харчування - живе зі мною.
Броніки для Моніки• 1 час назад
Щось прицільно не рахувала.Є стипендія і зарплата,я сказала відкладати собі на авто.Польща,850 зл гуртожиток,300 грн звʼязок,продукти,доставка,кафе можливо тисяч 15.Вдягнутися,взутися,поїздки,то коли як.
Губи з філером• 1 час назад
У моего аусбилдунг. Живёт за свои.
Ласунка• 1 час назад
Ответ дляДайте подуться
М.Грац. Це гуртожиток, їжа, студ.збір, страховка. Хлопець. Салонів, кафе та ресторанів не відвідує
Ласунка• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
У моего аусбилдунг. Живёт за свои.
В нього стипендія?
Губи з філером• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
В нього стипендія?
Да. На дуальном всегда стипендия
Неместная Я• 1 час назад
А в кого діти навчаються в Словачині - вони отримають стипендію?
В нас хлопець перший курс в Братиславі, даємо 400 євро. Це проживання, зв´язок, витрати на матеріали на навчання, харчування. В кафе ходить дуже рідко, по різним купонам. Каже, що вистачає. Раз в два місяці роблю передачу м´ясного, забиваю морозилку.
хутряна володарка• 1 час назад
Германия.
Семестровый взнос ±400, жильё 550, питание в универе и сам готовит ± 300 евро.
Дайте подуться• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Спасибо за ответ! Дочка очень хочет туда на медицину. Уже полтора года усиленно учит немецкий, готовится подавать туда документы и сдавать экзамены этим летом. Мне кажется малореально, так как квоты на детей не из ес меньше 5%. Ваш сын легко прошёл? Какое направление?
После шести ни-ни• 1 час назад
Австрия, Вена, 900-1000 евро
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляДайте подуться
Не знаю чему там могут научить,если местные врачи не але,а особенно стоматология
После шести ни-ни• 1 час назад
Добавлю: обучение для украинцев пока ещё бесплатное, кроме студ.взноса раз в семестр 25 евро.
Вареничніца• 1 час назад
Син навчається в Братиславі. За гуртожиток 75 євро і приблизно 300 євро на життя. На початку навчального року купили йому проїзний на рік за 100 євро.
Дайте подуться• 1 час назад
Ответ дляКавуся
Отбор очень серьёзный. Сейчас дорогие курсы по подготовке только к экзамену медат. Только в случае успешной сдачи, допустят к другим экзаменам и возможности поступления.
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляДайте подуться
Я знаю
ПрипоРошенная• 1 час назад
Куча студентов с ТЗ сейчас, это часто копейки...
Анонимарик• 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Австрия, Вена, 900-1000 евро
Тяжко було знайти житло?
Син вступив до магістратури на наступний навчальний рік, зараз придивляється до гуртожитків.
Анонимарик• 1 час назад
Ответ дляНеместная Я
Зазвичай тільки якщо спеціальну. За певний середній бал може бути одноразова виплата. Існують ще стипендії, але треба шукати і проходити відбір на їх отримання
После шести ни-ни• 53 минуты назад
Ответ дляАнонимарик
Тяжко було знайти житло?
Да, достаточно сложно, получили предложение через несколько месяцев ожидания. Но сын хотел комнату на одного, и со своими ванной и кухней, и недорого, и в хорошем районе )) в общем, непросто было
Ласунка• 52 минуты назад
Ответ дляДайте подуться
Син вибрав технічний напрямок, зараз на підготовчому відділені, треба доздати академрізницю. Фізика більш менш ОК, а математика реально складна. Ті, хто кажуть, що в Європі нічому не вчать, нехай спробують їх математику в 12 класі. Наш НМТ навіть поруч не стояв.
По медицині, на жаль, не підскажу. Лише знаю, що МедАт дійсно вимагає кропіткої підготовки і знань. Тому бажаю вам успіхів!
Ласунка• 49 минут назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ми коли розглядали Відень, то кімнати на одного з туалетом менш за 700€ не було. Яка у вас вартість, якщо ви вкладається з усіма іншими витратами в 1000€?
После шести ни-ни• 47 минут назад
Ответ дляЛасунка
519 евро. Осенью дорожает, вроде 535 будет.
Анонимарик• 44 минуты назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Наскільки заздалегідь подавали заявку?
После шести ни-ни• 42 минуты назад
Ответ дляАнонимарик
Наскільки заздалегідь подавали заявку?
За год ))) но именно в то, в котором получил комнату, подавал в июне, получил предложение в сентябре, с 1 ноября.