Ну ниче се• вчера в 21:58
Довбанутішої теми я вже давно не читала)))
Це просто треш, що тема, що коментарі))
Люди, реально, стоять і ковиряються в яйцях. Бооооже))))
А я дивуюсь коли люди по 15 хвилин пучок редиски і зеленої цибулі вибирають. Ужас
Душка-свекрушка)))• вчера в 22:27
Ответ дляВсех в сад
в чем болезнь? Выбирать продукты без дефектов?
В ипанутости
Всех в сад• вчера в 22:28
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В ипанутости
Вы берете гнилую картошку или разорваную упаковку с гречкой?
Посудомойка• вчера в 22:28
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В ипанутости
Тоб то ви ніколи не обираєте?
Ангелок з ріжками• вчера в 22:28
Ответ дляНу ниче се
Та да, такі мене вчора і вибісили з тією редискою
Тут питання-чому ви 15 хвилин споглядали, як хтось щось обирав? У вас одна точка з продажу овочів?
мистерЛяпсус• вчера в 22:28
Ответ дляНу ниче се
Так, саме, тому я не витрачаю час перебираючи яйця
Ну то есть вы из породы терпил - берете, что дают. Другие не такие, смиритесь.
Петриківна• вчера в 22:30
Ответ дляНу ниче се
А ви не хочете звернутися до лікаря? Це ж не дуже нормально, що вас бісять люди, яйця, редиска... Нервову систему треба трішки заспокоїти і поберегти
Душка-свекрушка)))• вчера в 22:31
Ответ дляПосудомойка
Тоб то ви ніколи не обираєте?
Вобще нет, никогда и ничего. Подошла взяла и ок. И реально всегда все ок
Ангелок з ріжками• вчера в 22:32
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не брешіть
Посудомойка• вчера в 22:34
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Вам можна тільки позаздрити. Чудові магазини, офігенні продукти, прекрасний сервіс. Аплодую лежачи торговим точкам де ви купуєте. З одягом також без примірки?
Зоркая Зорро• вчера в 22:32
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А то что есть в лотках всегда лопнутые, особенно с низу вас вообще не парит я смотрю.
Посудомойка• вчера в 22:34
Ответ дляЗоркая Зорро
Там де купує мадам, так не буває.
Ангелок з ріжками• вчера в 22:33
Ответ дляПосудомойка
Може вона гниле їсть і не помічає, тоді може бути
Патріотка з дивану• вчера в 22:35
Я все обираю.
Не з економії. Скоріше, щоб не відчувати, що мені й поганеньке згодиться.
Ні, мені треба хороше
Душка-свекрушка)))• вчера в 22:36
Ответ дляПосудомойка
Сильпо, новус, опт база, рынок
В основном без примерки, размер М ношу, что его там мерить?
Обувь теперь приходится мерить, косточка падла мешает. Но и то последние кросы, взяла наобум. Просто знаю их ТМ
Ну ниче се
• вчера в 22:36
Ответ дляПетриківна
А ви не хочете звернутися до лікаря? Це ж не нормально ідіотизм якийсь писати людям
Посудомойка• вчера в 22:37
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я вже окуляри купила собі, зір підводить але все одно шляпа, щось куплю в´яле, чи страшне. А тут люди навіть не паряться. Може своїх грошей не шкода?
Душка-свекрушка)))• вчера в 22:37
Ответ дляЗоркая Зорро
Честно, вобще не парит. Это просто еда, это просто 3 копейки. И вот не попадается мне херни, верите?
Петриківна• вчера в 22:38
Ответ дляНу ниче се
Ви його пишете, ми всі читаємо, і ми всі спокійні. Не хвилюйтеся так, все добре
Посудомойка• вчера в 22:39
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ні не вірю. Нічого ідеального, однакового в цьому світі не існує, навіть яєць в АТБ. Саме тому є така штука як вибір.
Душка-свекрушка)))• вчера в 22:39
Ответ дляПосудомойка
В атб не хожу
Зоркая Зорро• вчера в 22:39
Ответ дляДушка-свекрушка)))
3 копейки...это где сейчас яйца по такой цене?
Посудомойка• вчера в 22:40
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В атб не хожу
Неважливо підставте, що вам подобається. Сенс незмінний
Душка-свекрушка)))• вчера в 22:40
Ответ дляЗоркая Зорро
Вам больше прицепиться не к чему?
Посудомойка• вчера в 22:40
Ответ дляЗоркая Зорро
Там де ідеальні яйця, вони ще ідеально дешеві.
Ну ниче се
• вчера в 22:41
Ответ дляАнгелок з ріжками
Звісно, мені потрібно було розвернутися і поїхати в інший супермаркет за пучком редиски
Душка-свекрушка)))• вчера в 22:41
Ответ дляПосудомойка
Да я понятия не имею, по чем они сейчас. Дорогие в упаковках не беру.
Зоркая Зорро• вчера в 22:42
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Вам больше прицепиться не к чему?
Ну мне просто интересно где это такие яйца. Я беру лоток на неделю и то не хватает, сегодня докупила ещё 20 шт. Итого на яйца я трачу почти 400 грн и это далеко не копейки с учетом цен на всё.
Посудомойка• вчера в 22:43
Ответ дляНу ниче се
Це ж як вам складно жити поруч з людьми, які весь час плутаються під ногами. Створюють черги, обирають, розглядають, потім кучкуються на касі, кашляють в потилицю.Коли ви хочете просто взяти те що є і вийти.
Бабка-ежика• вчера в 22:44
Ответ дляЗоркая Зорро
а вы все 10 яиц стоите и перебираете?))