ir.zhuck• 28 марта в 13:10

Метро в Києві зараз

Підкажіть, хто протягом останньої години або зараз в метро:
метро їздить? всі гілки? як гілка Лівобережної? як гілка де Поділ?

Підкажіть, тільки ті що реально в метро.
Бо дитині 11 років, зараз потрібно буде повертатись з Лівого берега на Правий після тренування. Вона і так заморена, щоб ще не попала в непрацююче метро... Бо якісь дивні зараз проблеми з світлом, водою в деяких районах.
иркин• 28 марта в 13:13
автор ir.zhuck • 28 марта в 13:15
Ответ дляиркин
фото
хм. це годину назад. а зараз є ще якісь повідомлення? підкажіть, бо в мене відсутній такий додаток (встановити не можу, пам´ять на мобільному зараз переповнена).
ylyudmila• 28 марта в 13:18
Сейчас в нем еду, проезжаю метро Оболонь в сторону Майдана
автор ir.zhuck • 28 марта в 13:20
Ответ дляylyudmila
дуже дякую!
nova_mama• 28 марта в 13:20
Ответ дляir.zhuck
Станом на 12:34 не ходило метро між Арсенальною і Лісовою.
Хвилин 5 тому ненадовго світло щезало у нас вдома.
Так що метро їхати ризиковано :(
иркин• 28 марта в 13:27
Ответ дляir.zhuck
Це фейсбук. Зараз нема ніяких повідомлень про зміни в роботі метро, отже, працює в звичайному режимі
автор ir.zhuck • 28 марта в 13:33
Ответ дляиркин
сподіваюсь, що працює.
але дивно, що Київ Цифровий взагалі нічого не повідомив про проблеми ні з тролейбусами ні з метро...
Тому і уточнюю таким способом.
Живу на околицях К.• 28 марта в 13:43
Якщо з Подола, можна 115м до лівого берега доїхати. Подивитись, де ці автобуси зараз на маршруті
Иошши• 28 марта в 23:22
Ответ дляnova_mama
Так що метро їхати ризиковано :(
работа метро не связана со светом в домах