После шести ни-ни• 28 марта в 13:41

Тыгрюля

Хай бог мылуе
Тот случай,когда врач кривого и йуля перебдела
Да Щас же• 28 марта в 13:53
Ответ дляНе пью, не курю
Себя покажите, а лучше мать свою в таком возрасте. Юля скотыняка конечно, но выглядит она реально отлично
А з чого їй виглядати погано? У в´язниці, звичайно, був непростий період біографії, ікра та лобстери тільки по вівторках та четвергах, зовсім тоді підірвала здоров´я, переміщалася в інвалідному візку (невдало підібрали, модель економ-класу, навіть спина розболілася, добре хоч довго сидіти не довелося)

Добро с Кулаками• 28 марта в 13:53
Ответ дляШкала Радощів
Вона вже була президентом ЄЕСУ, це її максимум.
Ну да, жиды не дадут
Майская киска• 28 марта в 13:54
Ответ дляЖелезобетон
Ок. Але до чого тут це? Ми зараз обговорюємо работу хірурга, чи сприйняття зовнішності жінки, яка не хоче старіти?
И то, и другое. Или нельзя?
Майская киска• 28 марта в 13:54
Ответ дляLove_Love_Love_
І її заслуга теж, чи ви думаєте операції проходять без реабілітацій?
И в чем её заслуга в реабилитационный период? Выполнять рекомендации врача?
Шкала Радощів• 28 марта в 13:54
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну да, жиды не дадут
Так вона сама по діду Капітельман.
Love_Love_Love_• 28 марта в 13:54
Ответ дляПоследний вагон
Нобель з вас, як з математика, досі сміється
Це чудово що ви знаходитесь в місці де коло вас і Нобелі і Наполеони і ви маєте можливість користуватися інтернетом. Щиро радію за вас
Последний вагон• 28 марта в 13:55
Ответ дляДа Щас же
А ще знущалися над нею, змусили на підборах у візку їздити
Последний вагон• 28 марта в 13:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую
Love_Love_Love_• 28 марта в 13:55
Ответ дляМайская киска
Ой, все. Тут як завжди - все обісруть і знецінять)))

Всех в сад• 28 марта в 13:56
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ага,61
Нет, ей около 66
Мы учились в одной школе, но я поступила в тот год, когда она выпустилась
Да Щас же• 28 марта в 13:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона 60 р.н отже їй шістдесят СЬОМИЙ рік
Не треба рахувати і перераховувати, це не ваше. Просто запам´ятайте, 27 листопада 2026 їй виповниться 66 років. Наразі їй 65 років. 65 менше, ніж 66, і значно менше, ніж 67.

Максимці привіт
Майская киска• 28 марта в 13:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Да ладно вам) Мы её поддерживаем. Страдалицу нашу. Но согласитесь, что есть и более удачные варианты проведенных пластических операций. У Юлии Владимировны результат хороший, но не превосходный.
Love_Love_Love_• 28 марта в 13:57
Ответ дляДа Щас же

Максимці привіт
Ви мені постійно про якогось Максимку пишете, у вас діагноз? Вас хтось переслідує, ввижається?
Добро с Кулаками• 28 марта в 13:58
Ответ дляШкала Радощів
Так вона сама по діду Капітельман.
Ложь
Love_Love_Love_• 28 марта в 13:59
Ответ дляМайская киска
Та звісно що є. Просто, вона абсолютно добре виглядає і робота хірурга хороша. А невдалих фото можна кожній наробити.
Последний вагон• 28 марта в 13:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Тук-тук!
Да Щас же• 28 марта в 13:59
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну да, жиды не дадут
Кажуть, одне з її численних прізвищ – Капітельман. То хто їй що не дасть і чому?

Зрештою, вона сильна вольова жінка, сама візьме в руки (чи не в руки) і підніме, Рем Вяхірев підтвердив би, але вже не може
Последний вагон• 28 марта в 13:59
Ответ дляДобро с Кулаками
Ложь
Лошь. Пишіть хоча б без помилок.
Шкала Радощів• 28 марта в 14:00
Ответ дляДобро с Кулаками
Ложь
Те ще її батько Володимир Абрамович також брехня?

Да Щас же• 28 марта в 14:00
Ответ дляШкала Радощів
Так вона сама по діду Капітельман.
’переграв і знищив, шах та мат’
Добро с Кулаками• 28 марта в 14:00
Ответ дляПоследний вагон
Лошь. Пишіть хоча б без помилок.
Открой учебник русского языка
Или хотя бы Т9 тебя исправит
Добро с Кулаками• 28 марта в 14:01
Ответ дляШкала Радощів
Ее батько латыш)
Шкала Радощів• 28 марта в 14:01
Ответ дляДобро с Кулаками
Ее батько латыш)
Ага, це ж типове латишське ім´я - Абрам.
Последний вагон• 28 марта в 14:01
Ответ дляДобро с Кулаками
Открой учебник русского языка
Или хотя бы Т9 тебя исправит
Ясно. Ти тут не з місцевих
Добро с Кулаками• 28 марта в 14:01
Ответ дляШкала Радощів
Вполне
Добро с Кулаками• 28 марта в 14:02
Ответ дляПоследний вагон
Ясно. Ти тут не з місцевих
ЗЕЕЕЕ
БЕЕЕЕ
МЕЕЕЕ
Да Щас же• 28 марта в 14:04
Ответ дляДобро с Кулаками
Ее батько латыш)
Латиський стрілець, він же революційний матрос, онук лейтенатна Шмідта :))

Ось у Христини Орбакайте тато справді латиш, тобто литовець, але сам факт, сам факт.
Василина Семеніч• 28 марта в 14:05
Ответ дляФуліганка
Сука, которая 30 лет при власти и ворует 24/7

Что сделала эта падаль,кроме бигбордов своей рекламной компании?
Так ворует не покладая рук, а Вам все мало!@
ЛюбимаЯНЬ• 28 марта в 14:06
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ага,61
ПосмОтрите себя в 61 год,наверное, тоже красавицей будете
Мудрецыха мира• 28 марта в 14:07
Когда такая уже немолодая и давно некрасивая женщина и медиа персона, как Мосейчук, занимается мезогинией в тиктоке, это больше говорит о Мосейчук, чем о Тимошенко.
Лучше бы эта провластная пропагандонша прокомментировала, как журналисты УП поймали Юзика-депутата в Испании возле хаты, которую его жена купила во время полномасштабки.