Радість моя• 28 марта в 19:56

Як ви організували зберігання пакетів, щоб не було кулька з кульками?

Всех в сад• 28 марта в 19:56
Святыню не трожжжжжь
Лепетун• 28 марта в 19:57
А чим вам кульок не угодив? Зручно
Пацан к успеху шел• 28 марта в 19:57
А что с ним не так?
Киця-бриця• 28 марта в 19:58
Ціла полка, шо там того пакету
Роза в вазі• 28 марта в 19:58
кульок з кульками - це родинний тотем і оберіг на щастя, на долю
Молода і нерозважлива• 28 марта в 19:58
Трикутниками складаю і у корзинку під раковиною кидаю.
Не боюся осуду• 28 марта в 19:58
Коробка картонная от чайника
#Пойду_кгадалке• 28 марта в 19:58
Пакети в пакетах
Хочу на Балі• 28 марта в 19:59
Будет коробка с пакетами, ящик с пакетами, сумка с пакетами, что по сути все одно и то же.
Всех в сад• 28 марта в 20:00
Вот приличные люди в теме чтут традиции и понимают важность бытия!
Баррикадница• 28 марта в 20:01
Я відразу використовую на сміття. Якщо більше одного то в полицю на кухні але завтра вже використаю на сміття
175см55кг19лет (она)• 28 марта в 20:02
Складаю трикутниками .
Невгамовна• 28 марта в 20:03
В ікеа є спеціальний органайзер
Робот Вертер• 28 марта в 20:04
Купила в Аврорі кошик пластиковий, і там складаю. Там же і торбинки з тканини, ті що шопери.
Дуже подобається зберігати в такий спосіб.
ЦібаФу• 28 марта в 20:04
Просто выкинула все и оставила только многоразовые сумки
Трільчиха• 28 марта в 20:05
Ящик з кульками і органайзер з Ікеї
Трільчиха• 28 марта в 20:06
Ответ дляНевгамовна
В ікеа є спеціальний органайзер
Він маленький, мені таких 5 треба ))))
Астоновитесь!• 28 марта в 20:06
коробка 60см в высоту, 40см в ширину
Невгамовна• 28 марта в 20:07
Ответ дляТрільчиха
Він маленький, мені таких 5 треба ))))
Ніфіга собі маленький. Він на 5 літрів якщо не більше. Куди стільки пакетів назбирувати?
Скользкая• 28 марта в 20:07
Пакет с пакетами есть. Под него всецело выделен нижний выдвижной ящик кухни, потому что пакет с пакетами - это святое.
Иногда я пытаюсь навести порядок, рассортировать их по размеру и назначению, но все это ненадолго.
Тарабарщина• 28 марта в 20:08
Кулёк с кулаками, когда много начинаю их в мусорное ведро использовать
Трільчиха• 28 марта в 20:08
Ответ дляНевгамовна
Якось самі набируються
Совбез• 28 марта в 20:08
Ніяк 🤷‍♀️ я їх не накопичую. В кожній сумочці є пакет, використовую його декілька разів. Потім він йде під сміття
Удальонка• 28 марта в 20:09
Засовываю за холодильник, там щель между стеной сантиметров 7 из-за трубы. Очень удобно. Покупала фигню из икеа - фигня.)
Невгамовна• 28 марта в 20:09
Ответ дляТрільчиха
Якось самі набируються
Я перейшла на багаторазові сумки і знайти пакет - то цілий квест. А деколи треба)
Трільчиха• 28 марта в 20:10
Ответ дляСовбез
В мене в машині завжди кілька пакетів для шопінгу, але все рівно накопичуються.
Трільчиха• 28 марта в 20:11
Ответ дляНевгамовна
Я їх для сміття використовую постійно, а вони не закінчуються.
Этожзвяздаяегообожаю• 28 марта в 20:12
Ответ дляНевгамовна
А овочі/фрукти ви куди набираєте?
А хліб весь в пакетах
Невгамовна• 28 марта в 20:12
Ответ дляТрільчиха
Бо ви їх постійно купляєте)
Совбез• 28 марта в 20:12
Ответ дляНевгамовна
В нас теж під закупку продуктів раз на тиждень є великі торби. Але все одно пару разів на тиждень щось потроху підкупаю, тому завжди з собою маю пакет