Реверанс• 29 марта в 23:24

Учора в Корсуні-Шевченківському попрощалися з ветераном Сергієм Русіновим.

Сергій вижив на фронті, воюючи за Україну.
Але, його життя обірвали вдома прихвостні депутата. Проросійський депутат з придбаним чеським громадянством і бізнесом в Україні.
Прийшли провести вбитого ветерана в останню путь побратими, рідні, друзі, містяни.
Прийшли військові побратими й посестри, які принесли з собою не лише квіти. Вони принесли пам’ять про службу, про окопи, про дні й ночі боротьби з російськими окупантами. Про пекло вони разом пройшли.

Хлопці прийдуть з фронту порядок наведуть, так тут писали.
То подивіться, як гине від корупції ветеран в тилу пройшовши пекло війни. Той, кого не вбила русня вбили свої українці. Ті за кого воював.
Як вбивці його рідного дядька, Василя Сергієнка Героя України, не сидять за гратами так і тут замість прозорого розслідування ми знову бачимо старий метод максимальне закриття інформації про вбивство ветерана.
Поліцейських похоронили зразу. Сергія через два місяці після вбивства.
автор Реверанс • 29 марта в 23:29
Дуже непросто прийняти, що майже два місяці родина не могла попрощатися з людиною, а обставини трагедії досі залишаються без чітких відповідей.
У Верховній Раді України зареєстровано проєкт Постанови
«Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань всебічного та обʼєктивного розслідування обставин подій, що сталися 27 січня 2026 року в Черкаській області, у результаті яких загинули учасник російсько-української війни Сергій Русінов та співробітники правоохоронних органів»
№ 15104 від 27.03.2026 р.

автор Реверанс • 29 марта в 23:39
Убили двох братів - Героїв

Негідники убили двох братів,
спочатку Василя, за ним Сергія.
Ніхто з них помирати не хотів –
у кожного була родина, мрія…

Василь Сергієнко і Сергій Русинов – троюрідні Брати.
Про вбивство на Корсунщині Сергія Русінова, учасника Революції Гідності, учасника московсько-Української війни, ветерана більшість з вас знає. Тож хочу нагадати вам про його брата – Василя Сергієнка:
З Василем Сергієнком ми познайомилися наприкінці 80-х на Запорізьких Майданах – виборювали Незалежність України. І всі 90-ті, аж до Революції Гідності, пліч-о-пліч боролися за Українську Україну.
Незадовго до вбивства Василь переїхав із Запоріжжя до Корсуня – доглядав за Мамою.
Під час Революції Гідності він з однодумцями збирав Майдани у Корсуні.
4 квітня 2014 року Василя витягнули силоміць з Маминого подвір’я, катували: 17 ножових ран, серце пробите спереду і зі спини, повикручувані суглоби рук і ніг, потрощені кістки, пробитий череп і ще живим закопали у лісі.
Декого з убивць Василя Сергієнка було затримано, але з часом їх відпустили.
За цим убивством теж стояв депутат-олігарх з Черкащини, який був на той час у ВР України.
Ні вбивць Василя Сергієнка, ні замовника так і не покарано.
Василь Сергієнко є Героєм України та Героєм Небесної Сотні!..
Вічна слава, вічна пам’ять Героям України!..
Святослав Щербина
Борисфенка• 30 марта в 00:14
Влада показала ветеранам, що буде після війни. Нічого нового.
автор Реверанс • 30 марта в 00:49
Ответ дляБорисфенка
Але кожен раз болить, як вперше.
Сергієнко, Собченко, Русінов...
Всіх зачистили...
Борисфенка• 30 марта в 01:43
Ответ дляРеверанс
Але кожен раз болить, як вперше.
Сергієнко, Собченко, Русінов...
Всіх зачистили...
Лісник, Білий, Чорновол, список безкінечний.
автор Реверанс • 30 марта в 01:44
Ответ дляБорисфенка
Так.
Але тут одна родина. Нікого не залишилось.