ПолБатона• 30 марта в 22:39
Порадьте ліжко дерев´яне з висувними ящиками
Хто нещодавно купував, підкажіть тм, бюджет до 25, сімейне. Підйомний механізм наврядчи пишеться в бюджет, м´яке не хочу, хіба що підголів´я
Скромняшка• 30 марта в 22:58
Купувала з підйомним механізмом, дуже задоволена. Як шафа ще одна. Масив сосни, посилені ламелі, велюр антикіготь. Без матрацу три роки тому було 15 з доставкою заносом та збіркою. Матрац окремо звісно.
Ось подивилась, не на багато дорожче стали. Маркетмебелі інтернет магазин. Гляньте, може сподобається. Зразки тканин висилали поштою для підбору, дуже зручно.
Чоловік 130 кг, то брала максимальну комплектацію, все посилене) за 3 роки, нарікань не маю.
ПолБатона
• 30 марта в 23:03
Ответ дляСкромняшка
Дякую. Мій найбільший страх аби не скрипіло, дивлюсь в бік такого. Сумніваюсь, чи верхні деревяні планки не будуть заважити, ящо читати чи дивитись телевізор
Скромняшка• 30 марта в 23:07
Ответ дляПолБатона
Чого нема того нема) я дуже задоволена. Ну хіба що менеджер там дуже спецефіцна дівчина)
З ящиками варіант не розглядала, бо пилу там дофіга буде, маю таке в дитячій.
Собі просила дно не прикручуваи, щоб можна було зняти і прибрати під ліжком як генеральне прибирання і перебор речей.
Майстер сказав що це мудре рішення)