Фея_3уровень• 31 марта в 09:49
Выпускной в дет.саду
В садику выпускной. Решила что пусть годик ещё походит, в школу в 6 лет сдавать не буду. Как считаете стоит ли вести на выпускной (и стоит ли вообще сейчас на нем присутствовать) или нет?
Янгол в камуфляжі• 31 марта в 10:41
Ответ дляСтебель березы
У нас досі ростки і інтелекти набирають щороку. Мої йшли в 2020 і 2022 за ростками. І цей рік набір є
Ви поцікавтеся за якою програмою вчиться ваша школа. Тільки цікавтеся у районному відділі освіти, а не у красного керівника. І з подивом дізнаєтеся, що це одна з двох типових програм: нуш 1 чи нуш2. І вже в рамках типової програми конкретно ваш вчитель вирішив застосовувати авторську методику (Росток, вальдорфська школа ..). Це все оформлюється відповідними наказами по навчальному закладу. Але ж це авторська методика у рамках затвердженої типової програми (нуш).
Дивно,чому адміністрація школи то приховує від батьків.
Стебель березы• 31 марта в 10:51
Ответ дляЗлива інформації
яка це школа?
справді цікаво, знаю, що зараз інтелект, крилаті якісь і НУШ
Це місто Бровари
Стебель березы• 31 марта в 10:53
Ответ дляЗлива інформації
де я таке писала?
Повідомлення на яке я відповіла ви чи не ви писали, мені все одно.
Але це ж саме ви звинуватили, що я пишу про 2 курс одразу після школи.
Ше й так пафосно ’ви хоч розберіться, кажуть це корисно’.
Так от, перед тим, як вказувати, хоч за ниткою розмови слідкуйте
Стебель березы• 31 марта в 10:55
Ответ дляЛуковая
Інтелект ще іноді зустрічається.
У подруги син першачок, якраз за програмою Інтелект. У Києві.
Росток майже всюди вже згорнули, а він був цікавішим за Інтелект...
Нк от у нас не згорнули.
Хоч мої діти вчаться за ростком, але не вважаю його супер програмою.
І бачила нпбір знов на росток 1 клас
Малинка• 31 марта в 11:28
У дочки випускний цього року. Минулого року, до їхньої групи додали 4 дітей (3 хлопчика і 1 дівчинка), які в 6 не пішли в школи, залишились в старшій групі на другий рік.
Усі вони брали участь у випускному і минулий, і цей рік. Урочиста програма в садочку + розважальний центр для дітей і батьків
Злива інформації• 31 марта в 11:29
Ответ дляСтебель березы
тобто щось наплутали ви, а винні всі. крім вас
ні, мій досвід підказує, що з такими дискутувати не вийде, бо ловити метеликів. які порхають в чужій голові - справа невдячна. Власне, тому вам і пропонували спочатку розібратися, а потім уже писати гнівні коментарі, але - див. вище про метеликів
Злива інформації• 31 марта в 11:34
Ответ дляСтебель березы
Це місто Бровари
цікаво, аж загуглила, вони справді випустили нові підручники з математики і перестали платити росіянам за їхні в Ростку. Ну. може. і ок. якщо є діти, які цю програму тягнуть і батьки, згодні витрачатися
Малинка• 31 марта в 11:38
Ответ дляЗлива інформації
Старший син навчався за Ростком з 2016 по 2022 рік, Київ. Вже тоді підручники (робочі зошити) відрізнялись від російських аналогів. І автори були різні.
Злива інформації• 31 марта в 11:46
Ответ дляМалинка
там частково Петерсона почали вичищати після початку війни в 14, але остаточно тільки 18-20 наче перейшли, тобьто використовували таки. Просто одна з моїх якраз застали математичний Росток у період, коли вилізла історія з рос. роялті і його тому відмінили. Певно, ваші вже потрапили на оновлення або нематематичний, вони ж є різні, просто тоді пішла прямо хвиля, радянські карти з Чехословаччиною та інші цікавинки ще познаходили. Діти перейшли на звичайну програму зрештою, але вчитель був сильний, з власними напрацюваннями, тому цього було достатньо
Стебель березы• 31 марта в 11:47
Ответ дляЗлива інформації
Удалено администрацией...
Стебель березы• 31 марта в 11:50
Ответ дляЗлива інформації
Це подається так, що нуш нікудишня програма і діти вийдуть дебілами. Такими словами і розказували. Я ні чуть не перебільшую.
Я поріанювала програми. Діти ромттка наче старші на цілий клас. Ддя них ті контрольні нуша, наче 2 пальці об асфальт.
Але чи варто воно того. Все одно з 7 класу всі за однією програмою. Тому я не поняла для чого мої діти парились скільки років над тим ростком
Злива інформації• 31 марта в 11:53
Ответ дляСтебель березы
про НУШ мені важко судити, мої за нею не вчилися, бо старші. але якщо вона простіша, то сенсу віддавати дитину без ментальних особливостей у 7 років? Хоча он хтось угорі писав, навпаки, що більше навантаження при НУШ, що мене здивувало
Стебель березы• 31 марта в 11:55
Ответ дляЗлива інформації
То вони не знають навантаження інших програм просто.
Дійсно, в нуш можна і в 6 здавати. Але батькам, може, хочеться ще рік відпочить. Школа це важче, няж садочок, ле врвнці завів і в 18 забрав. Тут вже трнба думать де притулить дитину. Бо навіть продльонка не до 18
Дивне створіння• 31 марта в 11:59
Ответ дляСиренькая
Никуда никто не спешит, но выпуск из школы в 19 - это слишком , половина беременных будет наверное и женатых ребят ) )))
Моя дочь учится в немецкой гимназии. Планирует делать абитур после 10 класса, это еще три года, как раз в 19,5 лет закончит. И отлично.
задумчивая мордочка• 31 марта в 12:27
Мой ребенок с 6 до 7 сидел дома с бабушкой, в садик больше не ходили. Если нет бабушки, можно и 2 раза на выпускной) Для ребенка в этом возрасте главное - праздник.
Аноним НаВсеГда• 31 марта в 12:28
ведите на оба) у сына так вышло, что выпускной только и был в саду, в школе не было ни в 4, ни в 9м классах
задумчивая мордочка• 31 марта в 12:30
А насчет 12-летки, очень надеюсь, что что-то изменится)) Как раз заканчивает 8 класс. Долго сидеть в школе не вижу смысла. А насчет беременностей - так они и при 10-летке были, я училась в 9 классе, а три пары пииходили с колясочкой одноклассников проведать)
Луковая• 31 марта в 12:41
Ответ дляХристя в тiстi
Яку ту програму швидко згорнули?) Ви вчитель?
Я не вчитель, але вчитель сестра.
Досить давненько було, десь на початку 2000-х.
Взагалі чимало реформ було за цей час у системі освіти.
Наш директор каже, що на його пам´яті НУШ вже сьома.
Директорові 66 років, педстаж у нього 46 років.
Може ще третю?• 31 марта в 12:54
Ответ дляНа границе
Вам сколько лет будет, когда дите институт закончит?
А какая разница?
Насмешили про институт,бред блин
осень харашо• 31 марта в 12:55
Ответ дляЯк ухурделю
обе дочки пошли с 7 лет, обе ходили на 2 выпускных
А ровно в 7? Или 7 с хвостиком? Не пожалели? Я вот думаю : в 6.3 или в 7.3.
dahashutka19• 31 марта в 13:36
У меня тоже были мысли отдать ребенка в школу с 7. В таком случае выпускной был бы с этой группой, в которую сейчас ходит. А в следующем году уже смотрела б по желанию.
Малинка• 31 марта в 14:00
Ответ дляСтебель березы
У мого по Ростку була тільки математика і навколишній світ, дивний предмет був, імхо, а от математика мені подобалась.
У 7 клас вступив в математичний ліцей. Там вже своя програма поглибленого вивчення математики і фізики.
Мядуза аля моргонер• 31 марта в 14:18
в мене донька пішла у 7р 3м, зараз закінчує школу - їй буде 18 в квітні. на випускному в садочку була двічі - це були два свята з виступами без кафе і ресторанів, тільки садочок, концерт і щось символічне (здається, тоді випускали кульки в небо - знаю, це неекологічно)).
ні разу не пожалкувала, ні разу з цього приводу не було дискусій чи розмов з нею. вважаю, що діти мають закінчувати школу тоді, коли готові рухатися далі (в студентство чи в роботу подальшу). в 16-17 це одиниці. переконана, що саме через це в нас такий низький відсоток людей, що працюють за обраним фахом, який вони вивчали у ВНЗ - бо обирали не вони, а батьки.
кого бентежить, що в 19 лише закінчують школу, то це нормальна практика трохи західніше українського кордону. люди більш усвідомлено підходять до подальшого життєвого шляху. тим більше, що в 21-22 мало хто поспішає народжувати дітей (як у нас, в інституті треба було одружитися і вагітніти).
Люблю порядок• 31 марта в 14:20
Ответ дляСиренькая
С 2027 все , кто пойдет в первый класс - будут учиться 12 лет
Ми цю казочку вже років 20 чуємо.