Вбигудях• 01 апреля в 09:28

Вопрос к HR - как найти сотрудника мужчину на должность механика?

У нас такая глобальная проблема - нет механиков и мы не можем найти.
Оплачиваем вакансии на Работа и Ворк, тольку 0.
Помогите как искать? Где искать? ТГ каналы, фейсбук?
Зарплата 35-50. Разве это мало? Понимаю что причина в войне и брони. но все же...
Посоветуйте что-то.
Рятівник Малібу• 01 апреля в 09:29
Пишите что готовы взять пенсионера

автор Вбигудях • 01 апреля в 09:30
Ответ дляРятівник Малібу
Пишите что готовы взять пенсионера
Как это поможет?
Рятівник Малібу• 01 апреля в 09:31
Ответ дляВбигудях
Как это поможет?
Так вы можете оформить бронь?
автор Вбигудях • 01 апреля в 09:32
Ответ дляРятівник Малібу
Так вы можете оформить бронь?
У нас нет условий критичности.
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 09:33
Так тг, групи міста у ФБ, біржа.
Що ви за hr, якщо про таке запитуєте?
Додаю напруги• 01 апреля в 09:34
Ответ дляВбигудях
Как это поможет?
В смысле? У вас будет механик-пенсионер.
автор Вбигудях • 01 апреля в 09:35
Ответ дляПацан к успеху шел
Так тг, групи міста у ФБ, біржа.
Що ви за hr, якщо про таке запитуєте?
Я не HR. В мене на роботі немає такої посади. Я керівник.

Перекус беру завжди• 01 апреля в 09:38
Маємо аналогічну проблему з працівниками складу. Не встигаємо відвантажувати замовлення, бо людей не вистачає.
Найцікавіше: військові бісяться, що ми їм швидко не відвантажуємо і... Докоряють, що чоловіки в нас, такі сякі, в тилу сидять. Скласти 2+2, що проблема в тому, що тих чоловіків в тилу вже настільки мало, що ми не можемо швидко їм зробити - не можуть.
А якщо і тих, що ще залишилися, заберуть, як ті військові хочуть, то велике питання чи зможемо, взагалі, нормально працювати.
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 09:39
Ответ дляПерекус беру завжди
От вам не вірю.
На склад можна взяти без освіти і студента.
Платити не хочете?
Мадам Подлинник• 01 апреля в 09:49
Ответ дляВбигудях
У нас нет условий критичности.
Тогда зп сразу на два множте.
Хороший механик за 35 не пойдет.
Железобетон• 01 апреля в 09:45
Ответ дляВбигудях
Напишіть хоч місто
Перекус беру завжди• 01 апреля в 09:50
Ответ дляПацан к успеху шел
От вам не вірю.
Платити не хочете?
Освіта, дійсно, не має значення.
А студенти не дуже хочуть на склад працювати йти. Це тільки в теорії, що студенти охоче вагони ночами розвантажують. По факту - нічого такого не відбувається.
Фоточки нема• 01 апреля в 09:51
Ответ дляПацан к успеху шел
От вам не вірю.
Платити не хочете?
Ви не в курсі, що до 22 років звалили майже всі? У ваших мріях вони тут, пашуть на складах? Бггг.
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 09:53
Ответ дляПерекус беру завжди
Освіта, дійсно, не має значення.
Студент, я мала на увазі без освіти і непризовний вік.
Не знаю нікого, хто у 40 р утримував на зп вантажника сім´ю.

Пишіть, що мала зп і ніхто не хоче на неї пахать
Русланка з гілки• 01 апреля в 09:54
Ответ дляВбигудях
У нас нет условий критичности.
За 35 тис грн механік знайде роботу з бронювання.
Щоб ви були йому цікаві, за має бути помножена, щонайменше, на два від тієї, що він матиме з бронюванням.
Розумію ваш біль, але такі реалії ринку праці.

Знаю меблярів, сантехніків, дальнобійників, механіків, слюсарів тощо, які працюють не за спеціальністю, на 20 тис грн, аби тільки бронь мати

З пенсіонером вам гарну пораду дали
Мадам Подлинник• 01 апреля в 09:53
Ответ дляПерекус беру завжди
Освіта, дійсно, не має значення.
Зп 60+ дайте и будут разгружать.
Им просто легко найти работу на 40+, потому и не идут.
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 09:54
Ответ дляФоточки нема
Не смішіть.
На хорошу зп легко знайдуть працівників. За копійки - хай самі грузять.
автор Вбигудях • 01 апреля в 09:54
Ответ дляМадам Подлинник
Тогда зп сразу на два множте.
Хороший механик за 35 не пойдет.
А за 50? Ведь у меня написано 35-50.
автор Вбигудях • 01 апреля в 09:54
Ответ дляЖелезобетон
Напишіть хоч місто
Київ

Русланка з гілки• 01 апреля в 09:56
Ответ дляВбигудях
А за 50? Ведь у меня написано 35-50.
Пишіть краще 50.
Бо 35-50, читається, як 35.
Перекус беру завжди• 01 апреля в 09:57
Ответ дляПацан к успеху шел

Просто цікаво: у вас скільки людей на складі працює? Чи ви просто диванний теоретик?
Ми, навіть, житло оплачуємо за потреби. І працівники складу в нас нормально родини утримують.
Питання в тому, що це, дійсно, фізична праця. Ще й з необхідністю фізичного переміщення.
долой_лама• 01 апреля в 09:58
питання тільки по броні.
Є знайомий прекрасний механік. Але не може знайти роботу з бронню. А їздити і ризикувати життям він не буде. зп 50т, ок. А відкупитися від ТЦК 450т. от і рахуйте.
Железобетон• 01 апреля в 09:59
Ответ дляВбигудях
Київ
У вас тільки один механік? Чи одного не вистачає?
Мадам Подлинник• 01 апреля в 10:06
Ответ дляВбигудях
А за 50? Ведь у меня написано 35-50.
В Киеве, человек с образованием механика найдёт легко зп 35-100 с бронированием.
Человек с образованием механика и отсрочкой может легко заработать 100-200 не слишком официально.
Раз критичности нет, давайте 110 с официальным оформлением - и народ пойдёт.
Как содержать семью взрослому человеку на зп 50? Вы с дуба рухнули? Тем более на 35. Начитались вакансий, где бронь дают? Так вы не даёте.
Перекус беру завжди• 01 апреля в 10:14
Ответ дляМадам Подлинник
Зп 60+ дайте и будут разгружать.
Даємо більше. Бо там не тільки вантажити потрібно. Працівник складу - це не тільки про вантажити.
І регулярно піднімаємо ЗП. Разом з цінами.
Про ціни - це для розуміння, що високі ЗП, за які тут диванні розумники топлять, відображаються, ланцюжком, на тому, що вони в магазинах бачать.
Мадам Подлинник• 01 апреля в 10:22
Ответ дляПерекус беру завжди
Если не можете найти людей, то значит зп или требования или плюшки не отвечают рынку.
Пойдите на другой склад и попытайтесь переманить оттуда сотрудников.
И тут окажется, что там или бронь дают, или зп существенно выше, или условия работы не чета вашим, или требования мизерные. И исправляйтесь.
Дон Пэдро• 01 апреля в 10:27
Ответ дляВбигудях
У нас нет условий критичности.
Ну и как Вы думаете сколько у вас механик проработает пока в один день не доедет до работы?
Сейчас либо дома работают либо с бронью. А тем кого не нужно бронировать платят зп в 2 раза выше рыночной чтоб он работал
Дон Пэдро• 01 апреля в 10:29
Ответ дляВбигудях
А за 50? Ведь у меня написано 35-50.
Но Вы же не пишете 50, значит приходящему не 50 предлагаете, а 35
Сердючка• 01 апреля в 10:44
То 35 чи 50? Чоловік би пішов на 50, бо пішов на 30-45, там ще купа умов, щоб 45 отримати, та і 30 з натягом платять
Перекус беру завжди• 01 апреля в 10:47
Ответ дляМадам Подлинник
Хотіла написати про те, що бронь не всі компанії можуть надавати. І що не всім на склад підходять співробітники, які відповідають мізерним вимогам... Але про що я? Ми будемо піднімати ЗП і, відповідно, ціни. Доречі, аналогічна ситуація у всіх компаній на ринку, де ми працюємо, і тому ціни підіймають всі. Так що - не думайте, що можна буде пошукати і знайти щось значно дешевше з тією ж якістю.
Насолоджуйтеся високими цінами. Ну і я разом з вами.