Леди Г• 20 июня в 06:54

Ріелтор- це сфера хитрості, обману і наглості?

Вже півроку працюю ріелтором. Увесь час старалася працювати чесно, без хитрощів, обману, з реальними об´єктами і т.д.
Мої колеги: виставляють оголошення без погодження з власником, крадуть оголошення, роблять наклепи на інших колег за спиною, кидають скарги на оголошення від власників, виставляють продані об´єкти аби тільки покупець з грошима подзвонив їм, беруть комісію з двох сторін( при цьому жодна про це не знає).
І як результат- у мене 1-2 угоди на місяць, у них по 4-5. Деякі вже авто собі придбали. А я нічого, вистачає тільки на проживання.
Чи робота ріелтором- це сфера обману і бариг? Я завжди думала, що важливо вивчити ринок, розбиратися в юридичних моментах. А виявилося, що хто нагліший- той і краще живе
Морская свинка• 20 июня в 06:58
Висновки зробите пропрацювавши хоч років три, а не півроку.

автор Леди Г • 20 июня в 07:02
Ответ дляМорская свинка
Ви працююєте в цій сфері?
Мая твая не панимать• 20 июня в 07:04
Ви потрапили не в той колектив. У мене агенція нерухомості, але нічого з вищенаписаного мої співробітники не роблять. Проте в нас сильна юридична база, тому звертаються здебільшого за вирішенням багатьох проблемних питань, повʼязаних з нерухомістю. Кілька разів ми навіть ловили «продавців» з підробними документами (до речі, нотаріус був готовий оформити угоду по цим докам, тому покупці були в буквальному сенсі врятовані). І так, ми теж на авто всі)
Морская свинка• 20 июня в 07:03
Ответ дляЛеди Г
Ви працююєте в цій сфері?
Ні. Але це в любій сфері. Не можна прийти в нову сферу і стати профі за півроку.
Там все розмивчато• 20 июня в 07:04
Мої родичі за часи праці вже придбали не по одній квартирі. Я працювала, як навіжена. Але нічого не нажила. Треба було бути наглішою і не входити в положення покупця.
Ms. Dolly• 20 июня в 07:18
Ответ дляЛеди Г
Ви працююєте в цій сфері?
везения еще,за три года в этой сфере ушла не пенсию в 35
Lydmila408• 20 июня в 07:28
Ответ дляMs. Dolly
Це як?
Балерина і ріелтор разом на пенсію в 35 років ідуть?
Ms. Dolly• 20 июня в 07:28
Ответ дляLydmila408
Це як?
11 квартир..можно не работать, из них 7 уже не в Украине
Lydmila408• 20 июня в 07:38
Я була в ЦНАПі і там старенька пара вже 2 роки бідкаються..Купили хату с ’пассажиром’(подробности не знаю)через ріелтора...
Ріелтор сразу вкл.режим ’сніжинка’ і как работала,так и работает..У нее все хорошо.
А в ЦНАПе той паре сказали,що Ви не одні такі,хто купив з ріелтором і зараз у Вас проблеми..
.
У мене таке враження,що ріелтори в погоні за тисячами баксів,бистріше тебе обдурять..

Lydmila408• 20 июня в 07:41
Я купила в квітні по сертифікату по програмі ’Е відновлення ’ БЕЗ ріелтора.
Пройшло вже два місяця і я не жалію,що купила без ріелтора.
2000$ економії
автор Леди Г • 20 июня в 07:42
Ответ дляLydmila408
Це як?
Мабуть заробила капітал, який тепер працює на неї
автор Леди Г • 20 июня в 07:44
Ответ дляMs. Dolly
Це дуже круто
А можете під анонімом чесно сказати - як працювали? Чесно і прозоро? Чи все-таки в цій сфері треба бути понагліше?
автор Леди Г • 20 июня в 07:46
Ответ дляLydmila408
.
От саме тому я і заробляю мабуть небагато- бо мені завжди хочеться, аби все було чесно, аби всі залишилися задоволеними ( і покупець, і продавець)
Ms. Dolly• 20 июня в 07:49
Ответ дляЛеди Г
Це дуже круто
у вас досить не вірне розуміння.
прцювала і інтересах клієнта та своїх, щоб я спокійно спала та при грошах.
клієнтам подобалось працювати зі мною, гарні рекомендацїї друзям
а зашити свій інтерес в сервіс -це нормально ,додатково гроші були від нотаріуса, оцінювача майна, перекладача, фінансової компанії,банку знайомого забудовника . Наразі новий напрямок: конвертація украінського житла і іспанське
у мене було і по 30 квартир за місяць, я люблю свою роботу. мені 40
ви вузько бачите свою роботу
Ms. Dolly• 20 июня в 07:50
Ответ дляЛеди Г
в этой вилке вы не заработаете много
Ms. Dolly• 20 июня в 07:51
Ответ дляЛеди Г
а де ви в цій схемі задоволення?
Lydmila408• 20 июня в 07:52
Ответ дляЛеди Г
Мені тих стареньких,теж було шкода.
Я ще здивувалась,що вони теж по програмі..їх житло в Вінниці розбомбили ,ще 23/24 році і вони ,як переселенці по програмі переселилися в село.
І їх обдурили.
А мені казали,що на державну програму шахраї не клюють.
А тут клюнула ріелтора,обдурила і нічого їй за це не було..
автор Леди Г • 20 июня в 07:52
Ответ дляMs. Dolly
у вас досить не вірне розуміння.
ви вузько бачите свою роботу
Чому я бачу її вузько?
автор Леди Г • 20 июня в 07:53
Ответ дляMs. Dolly
в этой вилке вы не заработаете много
Чому так вважаєте?

автор Леди Г • 20 июня в 07:54
Ответ дляMs. Dolly
а де ви в цій схемі задоволення?
Ви праві
Ms. Dolly• 20 июня в 07:54
Ответ дляЛеди Г
Чому так вважаєте?
мало направлений, единоразовый доход, разовые клиенты, нет личной системы.
Ms. Dolly• 20 июня в 07:56
Ответ дляЛеди Г
Ви праві
так що подумайте , можеже щось можно поліпшити.

особливо про прозоро в многоходовочках.. такого не існує.
Цветов Мне срочно• 20 июня в 08:03
Ответ дляМая твая не панимать
Ви ФОП? Як податки сплачуєте? Ріелтор -це зайва ланка між людиною і нотаріусом
Слобожаночка• 20 июня в 08:58
Ответ дляLydmila408
.
Це відповідальність нотаріуса, а не ріелтора
HELGA. UA• 20 июня в 12:48
П´явки-попрошайки!
Гроші беруть не відповідають НІЗАЩО!
В Америці на ріелтора вчаться 1 рік, дають екзамени.
Супрвожуть документально угоду 2-3 міс, знають усі закони і несуть відповідальність за угоду!
А в нас ДАЙ-ДАЙ-ДАЙ 😡😡😡😡😡
Беруть НАЛІЧКОЮ, невідомо чи платять податки, хитроср@кі
Глаза_в_3_карата• 20 июня в 12:50
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ви 100% праві!
Сидить ріснічками кліпає з протягнутою рукою, от і вся її робота 😹
Глаза_в_3_карата• 20 июня в 12:51
І не соромно дивитись в очі і клянчити в людей гроші, як ті цигани НАГЛІ!
автор Леди Г • 20 июня в 13:52
Ответ дляHELGA. UA
П´явки-попрошайки!
Гроші беруть не відповідають НІЗАЩО!
А в нас ДАЙ-ДАЙ-ДАЙ 😡😡😡😡😡
Скільки заздрості у вас
Ms. Dolly• 20 июня в 14:44
Ответ дляHELGA. UA
П´явки-попрошайки!
Гроші беруть не відповідають НІЗАЩО!
А в нас ДАЙ-ДАЙ-ДАЙ 😡😡😡😡😡
2 ку на маскву-норм
50 млн наличкой норм
40 млрд норм
крупа и т д норм, там чего молчите, патриотка?
Ms. Dolly• 20 июня в 14:44
Ответ дляЛеди Г
Скільки заздрості у вас
у нее сито странное .. одно видит