Колгоспниця• вчера в 11:47

Сколько сейчас надо денег на семью 2+1?

Чтобы комфортно жить в Киеве, жилье свое.
Сколько хватило бы вам?
МатьЧасть• вчера в 12:33
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
не знаю что сказать
хотелось написать 100 - так сейчас налетят
не хватает, я муж и студентка на контракте, машина одна на дизеле, жилье свое
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 12:33
Ответ дляМатьЧасть
и я вам верю
А_мій_самий_самий• вчера в 12:36
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
разве что индивидуальное отопление выгодней
все остальное плюс минус стандарт
И то, не всегда. У бабушки дома котел, то в феврале было больше по оплате, чем за централизованное у свекрови в том же городе. Хотя площадь одинакова. Так мы еще и мерзли, когда свет отключали, потому что котел от э/э работает, а в свекрови было и без света отопление
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 12:37
Ответ дляА_мій_самий_самий
обе в квартире?
А_мій_самий_самий• вчера в 12:40
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
обе в квартире?
Да, квартира 3к и дома по 3 этажа
Удачная• вчера в 12:43
Ответ дляНапланетянка
Соррі, але кіноа не про гастрономічні ізиски. Якби я її їла з дитинства, то можливо б вона і смакувала, а так навіть бажання немає купити ніколи. А якщо щось люблю, то ціна не зупинить.
Додам, що в нас ніхто не виріс на гребців, кому 20+, 30+, 40+ і т.д.
Можливо сучасне покоління молодих бєжевих мам виростить кіноажерів, фанатів цього чуда.
Давайте тоді на прикладах, я в дитинстві кіноа теж не їла, сири блакитні в дитинстві бачила один раз, коли мене відправили у Францію в якесь село.
Але при цьому у моєму дитинстві з гастрономії були кальмари, червона і чорна ікра, кедри, в´ялені банани, ананаси і балики і навіть китове м´ясо.
При цьому зараз, я люблю творог зі сметаною і свіжим бананом, терпіти не можу нічого рибного і ананасового, а також мангового.
Але я досі люблю варену ковбасу на свіжому батоні і бастурму з чаєм, а також яєчню з кислим огірком. Але при цьому пакет кіноа є, іноді варю, як і чіа, іноді граюся в йогурт або ряжанку.
Щодо дітей, у мене один їсть лише м´ясо, а другому давай картоплю в будь-яких варіаціях.
Коли заходимо повечеряти, старший може щось ще обирати, а менший одразу хоче фрі.
На вихідні поїхали в Хачапурі. Замовили, хачапурі, салати, сік, а також фрі і колу, в маку так само фрі і колу.
Напланетянка• вчера в 12:54
Ответ дляЛіньки гуглить
Нема такого. Це може бути лише за опалення і тільки за рахунок того, що будинок гарно утеплений. Тоді просто осбб пізніше вмикає/раніше вимикає. І скільки ви так наекономите? 1-2 тис грн пару раз на рік? І навіть якщо за утримання будинку втричі дешевше, в чому я сумніваюся, це скільки, 200-300-400 грн в місяць? Тобто, це щонайбільше на 700 грн на міс дешевше, а не на тисячі і тисячі.
Ваша сума в 40 тис наразі не вмістить розваги, послуги краси крім можливо манікюру у дешевому салоні чи на дому, обслуговування авто, нормальну медицину, стоматологію чи тим паче профілактику захворювань. У заголовку ж питають про комфорт, а не про вміння хазяйки економити, бо економія весь час на всьому- це НЕ про комфорт. І місце проживання також грає роль, бо ціни відрізняються значно, особливо на послуги чи городину і молочку в сезон. А ще люди живуть на зйомі, і тоді 40 тис на 3 це взагалі межа злиднів
Автор, питала про своє житло, ніби?
Напланетянка• вчера в 13:03
Ответ дляУдачная
В мене обоє дітей грузино-італійці по смаках. Я рибу і все морське, річкове обожнюю, вони - на дух не переварюють, якщо раніше могла умовити, обдурити, то зараз категоричні. Чоловік їсть рибу і морепродукти, бо корисно, але сам ніколи не купить, не замовить, тому в нас на цьому значна економія, якби їли всі четверо, як я, чи хоча б в половину моїх апетитів, то в нас на їжу лише бюджет був би 50 тисяч.
Смаки різні у всіх, але, багато чого - це просто дань моді.
ПешитеБесАшипок• вчера в 13:41
Ответ дляНапланетянка
Легко, живемо в 4-х на більші, в районі 60 тис. Кіноа не про комфорт так точно, а розпіарена хрінь.
Доходи значно більші, але не тринькаємо на фігню.
Кіноа то був як приклад
Я взагалі не люблю мʼясо, виключенням є тар тар з телятини. В основному їм рибу і море продукти. Коштують вони більше ніж курка чи свинина.
А шо сталося?• вчера в 13:53
Ответ дляІстеріомама
У меня 1+1 и в 40 вложиться нереально....
.что вы так влаживаетесь ,по дурному можно и 100 потратить
А шо сталося?• вчера в 13:55
Ответ дляКолгоспниця
У вас. Есть массажист?)
То она мечтает,и писать на советчице можно многое
Напланетянка• вчера в 13:56
Ответ дляПешитеБесАшипок
Кіноа то був як приклад
Я теж надаю перевагу рибі і морепродуктам, м´ясо їм, бо треба. Одній людині менше треба ніж родині, я писала про смаки в нашій родині.
ПешитеБесАшипок• вчера в 16:30
Ответ дляНапланетянка
Так від цього й залежать витрати на їжу
Чи не так?
В мене риба щодня.
Різна.
Телятина коштує теж набагато більше ніж грудка курина
Тому ну в 40 тис з їжею і всіма витратами я не уявляю як вкластися
Напланетянка• вчера в 16:40
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так від цього й залежать витрати на їжу
Чи не так?
В мене риба щодня.
Різна.
В мене теж щодня риба, а в моїх різні м´яса, якось вкладаємося в 60 тис. +/-
ПешитеБесАшипок• вчера в 17:06
Ответ дляНапланетянка
Ви писали про 40.
Чи вже перевзутися? :)
Напланетянка• вчера в 19:42
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви писали про 40.
Чи вже перевзутися? :)
Ні, я писала, що для нашої родини -60 тис. А 40 - для автора. Ну хіба в них всі троє фанати риби, тоді - 100 тис
ПешитеБесАшипок• вчера в 19:55
Ответ дляНапланетянка
Азаза
Заьрехалися