Шиворот Навыворот• 1 час назад

Чи можна такі кросівки в стиралку кинути попрати?

Ніколи не прала взуття в машинці. Боюся спортить, замшеві вставки. Щоб не розклеїлися. Їх попередньо треба якось намилити чи ще щось?
ФрекенБок• 1 час назад
я бы закинула
Домашка• 1 час назад
На аліек є спеціальні наліпки на зрадники, аби не стикалися. На рахунок прання не підкажу, замшеві не прала
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Я б закинула, я всі свої і чоловікові і дітей перу
Прокачую сідниці• 1 час назад
Перу в машинці Сауконі чоловіка (таку саму чоловічу модель), все з ними добре.
автор Шиворот Навыворот • 1 час назад
Ответ дляПрокачую сідниці
На яку температуру в режим ставите? Чи попередньо вручну якось обробляєте, намилити чи почистити?
Бавовнятко• 1 час назад
Перу в машинці , без проблем. А зараз купила ще мішечки спеціальні для прання взуття , то ще краще стало
Срочнокпсихологу• 1 час назад
Только без отжима
Пусин Кукин• 1 час назад
Им хуже не будет, они и так страшные
Заздрість то погано• 1 час назад
В спец мешке и с полотенцем, а то им торба и так могут внутри еще больше подраться
автор Шиворот Навыворот • 59 минут назад
Ответ дляБавовнятко
На якому режимі температура?
Птица секретарь• 46 минут назад
В мішку для прання взуття, делікатний режим
Птица секретарь• 45 минут назад
Ответ дляШиворот Навыворот
На якому режимі температура?
Я на 40 перу
жар-птица Нюра• 44 минуты назад
Можна. І з віджимом теж можна. Температуру 30-40 оберіть, якийсь короткий цикл. Я разом з взуттям кладу старі футболки , щоб взуття терлось об щось.
КондуктЕр тролейбуса• 39 минут назад
Ответ дляШиворот Навыворот
Так, сміливо періть. Якщо підошва світла ( по фото на видно) перед пранням зробіть суміш в рівних пропорціях - сода, зубна паста і засіб для миття посуду. Гарно перемішати, нанести щіткою ( у мене зубна) на підошву, потерти трошки і залишити постояти на пів години. Потім виплати в машинці із звичайним порошком на 40 градусів, короткий цикл, з віджимом.
Я раніше шнурки витягувала, зараз ні, так перу, якщо не контрастні, щоб не полиняли
Будуть як нові