Аноним_Русалка• 01 апреля в 16:17
А вы бы пошли к проктологу мужчине?
Аноним_Русалка
• 01 апреля в 16:21
Ответ дляПоказушница
Так, попробу ще знати жінку проктолога)
Как и маммолога(
КоКоКоКоКоКо...• 01 апреля в 16:25
Мне кажется, если сама не решишь свои проблемы, то уже пофиг кто проктолог.
Чижик Пижик• 01 апреля в 16:58
Мне все равно, это врач. У меня и акушеры мужчины были, и гинеколог сейчас - вообще как папка меня строит.
Поміркована думка• 01 апреля в 17:05
Ответ дляЗнову Я
Ходила. Нормально. Это врач в первую очередь.
І я так сприймаю, мені головне, щоб був хороший спеціаліст. А жінка чи чоловік абсолютно не важливо
булоТАЙминуло• 01 апреля в 17:18
Коли в мене щось болить так, що і очі на лоб лізуть, то мені всеодно хто це.
А коли профілактичний огляд, то вибрала би жінку.