Потужна махіна• вчера в 23:49

Україна відправлятиме продуктові набори до Африки

Україна відправлятиме продуктові набори до Африки, — УНІАН.
До гуманітарних вантажів увійдуть м´ясо, овочі, олія та цукор для підтримки глобальної продовольчої безпеки.
Чучело-Мяучело• 1 час назад
Ответ дляПугачиха
Україна - велике село. Більшість людей не вивчені, не вчили історію, політологію тощо. Наші матері і свекрухи більшість без вищої освіти, особливо села. А бабці і то по 4 класи позакінчували. Люди без освіти. Без освіти = дурний віслюк.
Так і проголосували
Можно подумать,что за Зеленского голосовали только люди из села без высшего образования.Ага,профессора бежали наперегонки отдать свой голос за артиста разговорного жанра,который без бумажки три слова не может сложить в простое предложение.

Локшина на вухах• 54 минуты назад
изза последних геополитических событий в Африке начинается глобальный голод
Відморожена• 53 минуты назад
Заспокойся вже з дітьми з Африки. Та, їх шкода, але допомагати іншим треба лише толі, коли і тебе в країні нема голодних. У ннас, Київ, під мостом і деякі дні привозять роздавати їжу, то пенсіонери за пару годин вже сидять чекають, щоб ту тарілку пшенички отримати (бачила на власні очі). А тут які благородні, дітей африканських треба рятувати. Хто не вірить, середа точно десь о 12 годують. Ринок юність, Київ, під мостом.
Локшина на вухах• 50 минут назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
То, что Тимошенко не стала президентом…это как мой не закрытый гештальт..😢
хотите что бы еще она сосвоей молодой командой все пиз,,ила? бабка воровка
Локшина на вухах• 51 минуту назад
Ответ длябЭйбА
Не до Африки і якось все одно. Спершу треба тим, хто в Україні, по місцю допомогти.
а там за это вркмя умрут миллионы
Відморожена• 48 минут назад
І я прекрасно розумію, що ниття про дітей Африки лише для того, щоб якось перебити ту сраку, яка у нашій країні відбувається.
from Ukraine• 42 минуты назад
Ответ дляВідморожена
Таке срізь.В нас кожного дня роздають безкоштовні гарячі обіди при школах. Десятки тисяч людей стоять з судочками у чергах, туча людей кожного дня. Не від ситого життя.

Непозбувна Бентега• 29 минут назад
Ответ дляБритоножка
на вили тварей попередникив.подвесить привселюдно
Манька, ну як тобі самій не стрьомно так низькопробно працювать?
Якщо в тебе залишилося хоч трохи інтелекта, ну донеси вже до хазяїв: така методичка просто шкодить. Бо кожен твій висер, що ти тут вимушена ісполнять, ну настільки ж ганебно показує, як зелене шобло сситься Порошенка, що це додає балів тільки Порошенку. Ну не можна ж так ганьбитися, ну хоч ти скажи довбойобам тим тупорилим, що платять тобі.
Іспанський же ш сором просто.
ПотеряласЯ Я...• 29 минут назад
Ответ дляМафиозная
Ни от кого так не тошнит, как от Тимошенко...
Порыгайте...
Непозбувна Бентега• 22 минуты назад
Ответ дляЛокшина на вухах
а там за это вркмя умрут миллионы
В мене одне питання: а нахіба вони їбуться там в таких умовах? Самим своїх дітей не шкода?
Задрали вже ці маніпуляції дітьми. Діти - це не якась невиліковна хвороба, яка незрозуміло звідки взялась. І навіть мінімум інтелекту дозволяє контролювати їх кількість.

Я вважаю, допомагати їм треба тільки презервативами і КОКами.
Непозбувна Бентега• 25 минут назад
Ответ дляВідморожена
Ага.
Згадали, блін.
Останній час я це ниття за совка чула.
Вже геть нічого придумати.
Дайте подуться• 17 минут назад
Ответ дляЦібаФу
Вместо того, чтоб своих накормить...
Своих? Так у нас же все богатые
Піу!Піу!• 8 минут назад
Ответ дляЦібаФу
Вместо того, чтоб своих накормить...
А в Украине голод?
an.ge.lina• 5 минут назад
Ответ дляВідморожена
Так розмова не про те що наші пенсіонери чудово живуть,а про те що навіть якщо ті харчі не поїдуть в Африку,то до наших пенсіонерів вони також не попадуть.Це як мільйарди $ отриманих за 4 роки війни,на допомоги,пенсії..в результаті ніякої допомоги ніхто не отримав.Тому якщо ви думаєте що Африканські діти нас об´їдають і наші пенсіонери саме із за цього голодують,то ні.Об´їдають інші і обкрадають
Піу!Піу!• 5 минут назад
Ответ дляПугачиха
Це ви зараз серйозно?
Была бы президентом Тимошенко - войны бы не было
Язикувата Хвеська• 2 минуты назад
Ответ дляЦібаФу
Вместо того, чтоб своих накормить...
Свои пенсионеры роются по мусорниками, а они в Африку продукты отправляют, свои дома разносят раша дроны, они дроны перехватчики шлют на Дубай, в своей стране экономический кризис, они шлют двушки на маскву, в своей стране отлавливают людей на убой и завозят мигрантов вместо них … Что это если не геноцид?
Язикувата Хвеська• 1 минуту назад
Ответ дляПугачиха
Припиніть, в нас не вимирають діти від голоду. Ви бачили відео які там діти? Як при голодоморі. В них навіть води немає. Хай їде допомога, всеодно все краде влада наша
То пусть им шлют богатые страны, при чем тут нищая и в войне Украина?
Крошка Енот• только что
Ответ дляЦібаФу
Вместо того, чтоб своих накормить...
Вы голодаете?
Крошка Енот• только что
Ответ дляХома з пастою
Да, у нас такие ужасные продуктовые наборы дают людям, абсолютно всё воруют нормальное. Я работала в гуманитарном центре и видела сколько помощи привозили туда, и сгущенка, и кофе, и шоколад, и печень трески, а людям выдавали перловку с мукой. А всё дорогое продавали машинами
Не врите