Гомосноб• 01 апреля в 22:34
Як поєднувати роботу, дітей і побут?
Залишилась я і 2 детей - 4 і 11 років. Чоловік зсу. Дуже хочу працювати, бо вдома побут, діти, все по колу, хочу самореалізації. Садок, школа є, але і тривоги по під дня є, треба забрати всіх...
Спробувала вдома працювати, але не пішов біснес)) про це не питайте навіть)))
Хочу повернутись на стару роботу, або знайти схожу іншу. Але..знову таки, як же діти? Коли я буду все встигати?
Я розумію, що так багато жінок суміщують, але це як жертва, це як робити шось одне але добре.
А ще люди деякі Дуже переживають, що ми на чоловіка шиї сидимо)))
Гомосноб
• 01 апреля в 23:02
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не хотите? Сидите дома. Папаша детям на еду подкинет. Реал гость такая, что или сидишь дома и строишь из себя жертву, или идёшь пахать и зарабатываешь на жизнь бабло
Ох скільки яду
Пані з калабані• 01 апреля в 23:04
Ответ дляГомосноб
Ох скільки яду
А може вам просто на цогу/танці ходити? Роботу на півдня. Яка професія ?
Фляшка на трьох• 01 апреля в 23:04
Ответ дляГомосноб
У мене зп буде в кращому випадку 15 тис ...яка няня?🤣
Так отож.
Сидіть вдома. Проблем матиметп менше
Дуже дуже вумна• 01 апреля в 23:06
Идите в спортзал если вас быт заел берите безлимит и отдыхайте , нормально работать без помощи вы не сможете , или в итоге копейки в зарплате и вы заеб ..я как лошадь
КротоТо• 01 апреля в 23:07
Автор, самый честный ответ - никак. Без помощи Вы не потянете детей и работу. Если нет бабушек и денег на нянь - ищите только варианты заработка дома. Ну или рвите жилы и пытайтесь все совместить. Есть большой шанс что просто угробите свое здоровье и все-равно работу в итоге бросите
Гомосноб
• 01 апреля в 23:08
Ответ дляКротоТо
Я боюсь що за ці роки втрачу свої навички...і так не працювала вже з 2021
И.О. человека• 01 апреля в 23:08
Ответ дляГомосноб
Коли народжувала, війни не було..хто знав що одна буду 4 роки це тягнути
А чого саме ви чекаєте 4 роки? Війна на довго, ви давнину могли виїхати і нормально працювати
Рогнеда Карповна• 01 апреля в 23:09
Няню знайти, яка забере дитину із садочку і приведе додому- це не так дорого, а старша дитина погодує молодшу розігрітою їжею , ну або сам щось приготує
Силиконочка• 01 апреля в 23:10
Ответ дляГомосноб
Чого до 19? До 16:30 - 17:00.
Але проблема не в цьому, ось сьогодні була тривога з 9 ранку до 16:30. Я не хочу щоб мої діти просиділи в укритті цілий день.
Ну то сидіть з ними вдома
І не морочте людям голову
Гомосноб
• 01 апреля в 23:11
Ответ дляИ.О. человека
А чоловік? Кинути його тут?
І до речі ми 7 місяців жили за кордоном, це ще важче, коли ще мови не знаєш і все чуже
Гомосноб
• 01 апреля в 23:11
Ответ дляРогнеда Карповна
В 11 років? Хлопець. Навряд
Рогнеда Карповна• 01 апреля в 23:12
Ответ дляГомосноб
В 11 років? Хлопець. Навряд
Ну якщо ви не вчили і не привчали до побуту, то в 20 буде навряд
И.О. человека• 01 апреля в 23:13
Ответ дляГомосноб
А чоловік? Кинути його тут?
Чоловік не мала дитина. Може сам вирішити, де йому жити і забезпечити комфорт своїй сімʼї. Він же все одно не з вами. За кордоном не важче, бо школи працюють без перебоїв і ви можете спокійно займатися іншими справами
КротоТо• 01 апреля в 23:13
Ответ дляГомосноб
Если Вы уже 5 лет не работали, то и так выпали из рынка труда. Нет смысла именно сейчас бежать на работу сломя голову. Пусть дети подрастут еще хотя бы 3-4 года. Там может и муж вернется и спокойно займетесь карьерой
Силиконочка• 01 апреля в 23:14
Ответ дляСегодня не целуюсь
Удивительно, а как справляются одинокие мамы, у которых нет финансовой помощи от мужа из ВСУ?
І не кажіть
І мене була няня поки молодшій дитині не виповнилося 9.
Я працювала, виховувала 2х дітей і при цьому не отримувала навіть аліментів.
А тут сидить не знає де бідну себе діти. Зп чоловік отримує, зараз вона не працює.
Силиконочка• 01 апреля в 23:14
Ответ дляСегодня не целуюсь
+
Тётушка Лошадь• 01 апреля в 23:15
Ответ дляСиликоночка
І не кажіть
вы же с няней, помощь с детьми есть
Гомосноб
• 01 апреля в 23:16
Ответ дляСиликоночка
І не кажіть
І тоді теж була війна?🤔
Кудряшка Сью• 01 апреля в 23:17
Тот случай, когда пойти на какие-то курсы для повышения квалификации или недорогое хобби были бы больше кстати чем бежать на работу ради всего лишь смены обстановки.
Попразендовна• 01 апреля в 23:18
Ответ дляГомосноб
На пів дня ЗП буде мінімальна 😔
Він же в ЗСУ. Вас тепер взагалі не має обходити розмір вашої зп. Невже на його неможливо жити? Житло ж своє у вас.
І як ви раніше справлялися? І це ви другу народили вже підчас війни? Чимось же ви думали.
Попразендовна• 01 апреля в 23:19
Ответ дляГомосноб
То яка ’реалізація’? Так, аби сукні вигулювати
Силиконочка• 01 апреля в 23:19
Ответ дляГомосноб
І тоді теж була війна?🤔
Чому була? Вона й зараз є
Попразендовна• 01 апреля в 23:20
Ответ дляГомосноб
Я сину сказала, що будеш забирати сестру. На що отримала відповідь ні, і ще раз ні
Правильно. Він їй не батько і не мати. Він така сама дитина. А ви перекладаєте відповідальність
Силиконочка• 01 апреля в 23:20
Ответ дляТётушка Лошадь
вы же с няней, помощь с детьми есть
Так, але я її оплачувала щ власних коштів, а не з коштів чоловіка.
Гомосноб
• 01 апреля в 23:22
Ответ дляПопразендовна
Лям в рік має, і більше
Мені теж треба не відставати
Гомосноб
• 01 апреля в 23:22
Ответ дляСиликоночка
Чому була? Вона й зараз є
Ну а коли діти були малі?
Попразендовна• 01 апреля в 23:23
Ответ дляГомосноб
Лям в рік має, і більше
Мені теж треба не відставати
Ваша межа 15000×11.5
Здається, ви тролятина
Гомосноб
• 01 апреля в 23:24
Ответ дляПопразендовна
Я сама це знаю, тому і не збираюсь на нього це вішати, як деякі тут пишуть шо він повинен і по дому все робити
Попразендовна• 01 апреля в 23:24
Ответ дляГомосноб
Ваші пости суперечать одне одному.
П´яні? Проблеми з пам´яттю?
Гомосноб
• 01 апреля в 23:24
Ответ дляПопразендовна
Ваша межа 15000×11.5
Здається, ви тролятина
Кролятина