СпайдерВумен• 02 апреля в 09:00
Як ви зупиняєте вечірній скролінг, якщо він затягує і краде сон?
После шести ни-ни• 02 апреля в 09:09
Усилием силы воли. Даю себе время пять минут, досмотреть ролик или ещё три ролика. И все. Откладываю телефон и на боковую
Как нефиг делать• 02 апреля в 09:17
бажання відпочити і поспати бере верх. Розумію, що зранку і так важко вставати.
Помітила, якщо перед сном менше сиджу в телефоні, то швидше засинаю, не кручусь/верчусь перед сном.
Как нефиг делать• 02 апреля в 09:19
Ответ дляparele
Залишаю телефон в іншій кімнаті.
це вже досконалий рівень!)))
Дадосвидания• 02 апреля в 09:23
Папу днів на тиждень стається так, що не можу зупинити. Якщо не перестану в 21:30 скролити, все пропало, булу до півночі сидіти. Ідіотизм якийсь, від почуття провини ще більше скролю :)
Как нефиг делать• 02 апреля в 09:26
Ответ дляparele
Доречі, значно краще стала спати. Можливо, цьому ще й магній допомагає.
Книжка перед сном вирубає дуже швидко)
вірю!)
В мене з книгою так само))
Майструю крила• 02 апреля в 10:25
тоже усилием воли. тик ток сильно затягивает, тредс нет. я обычно фильм смотрю или книгу