СпайдерВумен• 02 апреля в 09:00

Як ви зупиняєте вечірній скролінг, якщо він затягує і краде сон?

После шести ни-ни• 02 апреля в 09:09
Усилием силы воли. Даю себе время пять минут, досмотреть ролик или ещё три ролика. И все. Откладываю телефон и на боковую

parele• 02 апреля в 09:17
Залишаю телефон в іншій кімнаті.
Как нефиг делать• 02 апреля в 09:17
бажання відпочити і поспати бере верх. Розумію, що зранку і так важко вставати.
Помітила, якщо перед сном менше сиджу в телефоні, то швидше засинаю, не кручусь/верчусь перед сном.
Как нефиг делать• 02 апреля в 09:19
Ответ дляparele
Залишаю телефон в іншій кімнаті.
це вже досконалий рівень!)))
Барбітта• 02 апреля в 09:19
Читаю книжку. Паперову.
parele• 02 апреля в 09:22
Ответ дляКак нефиг делать
це вже досконалий рівень!)))
Доречі, значно краще стала спати. Можливо, цьому ще й магній допомагає.
Книжка перед сном вирубає дуже швидко)
Дадосвидания• 02 апреля в 09:23
Папу днів на тиждень стається так, що не можу зупинити. Якщо не перестану в 21:30 скролити, все пропало, булу до півночі сидіти. Ідіотизм якийсь, від почуття провини ще більше скролю :)

Как нефиг делать• 02 апреля в 09:26
Ответ дляparele
Книжка перед сном вирубає дуже швидко)
вірю!)
В мене з книгою так само))
Мюллерная• 02 апреля в 09:43
П´ю магній. Він вирубає
Жирафовое варьенье• 02 апреля в 09:54
Ніяк, насолоджуюсь побаченим)))
Майструю крила• 02 апреля в 10:25
тоже усилием воли. тик ток сильно затягивает, тредс нет. я обычно фильм смотрю или книгу