Глаза_в_3_карата• 02 апреля в 16:56
Якби ви поступили з поділом нерухомості?
Будинок оформлений на двох власників, на мене і мого двоюрідного брата. Будинок двоповерховий, є прибудинкова ділянка. Раніше на першому поверсі жила наша бабця, на другому тітка.
Бабця померла і стало питання: як нам розійтися з братом. Він мені пропонує 20% від вартості всього що є, це єдиний варіант який йому підходить.
Мене це не влаштовує абсолютно, так як для того щоб мені купити хоч однокімнатну квартиру потрібно докласти суму більшу ніж він пропонує в два рази, або більше.
Є варіант виділити частку, зробити окремий номер і вхід. На це я витрачу до двох років часу ну і гроші.
Якщо я візьму те що він пропонує і докладу свої гроші на купівлю квартири то залишуся взагалі без заощаджень. От що робити?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Виділяти частку
Брати гроші
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:05
Ответ дляПрилипало
Ви на ділі мали з цим справу? Моя мама з рідним братом роками судилися, через той поділ(
Залежить від поанування нерухомості.
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:05
Ответ дляЗакусенец
Есть суд. Вы можете выделить свою часть и продать, если его не устраивает
Ну так про це і питання в темі
Верочка 100%• 02 апреля в 17:06
ідіть до нотаріуса і вас проконсультують. але ви йому пропонуєте ціну- він відмовляється. ви продаєте комусь іншому.
ТихоЯ• 02 апреля в 17:07
Ответ дляСеменівни сусідка
Якщо виділити частку, зробити окремий вхід, поділити ділянку, то все продається.
Окремий вхід - це повністю перепланувати будинок і вбахати купу бабла на ремонт і переоформлення за рахунок автора, звісно, бо це їй треба. І не факт, що брат погодиться саме так, як вона хоче. А потім продасть все одно за копійки, тому що півхати - це не власна хата. Як раз перекриє тільки витрати.
Відразу видно, що ви теоретик.
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:06
Ответ дляТихоЯ
Значить беріть, що дають і не морочте голову.
Ваша частка в чужому домі нікому не потрібна, хіба що якісь маргінали за копійки куплять - буде тих самих 20%, але з купою мороки.
Не моя частка в чужому домі, а квартира з окремим входом і подвірʼям
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:08
Ответ дляВерочка 100%
Мені не потрібно йти до нотаріуса. Ви розумієте про що я питаю?
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:09
Ответ дляТихоЯ
Відразу видно, що ви теоретик.
Не треба там нічого переплановувати. Просто вибиваються двері в коридор і робиться сходи на другий поверх зі свого власного двору.
ТихоЯ• 02 апреля в 17:09
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ви писали про частку, а не про окремий вхід. Тоді переоформлюйте і продавайте окремо. Інших варіантів у вас нема.
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:10
Ответ дляТихоЯ
Це написано в тексті
Яичница с беконом• 02 апреля в 17:11
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я вже це казала, пропонувала навіть більше
Значить, виділяйте частку і живіть там або здавайте. Брат хитрозроблений.
ТихоЯ• 02 апреля в 17:13
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Просто?
Так у вас є окремий вхід?
Чи ви тільки в теорії просто випилюєте двері в несучих стінах? І далі що? Продаєте тільки другий поверх?
Так у вас є окремий вхід?
Мольфарочка• 02 апреля в 17:13
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ви бачили в тексті варіанти: продати і розділити?
ви тупа?
Яичница с беконом• 02 апреля в 17:13
До речі, автор, ви там можете жити і без виділення частки. А брат старший? Скільки йому років?
Ленне-Рейма• 02 апреля в 17:13
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ви займались цим на ділі? Бо я десь прикинула що мені це роки два займе. Ну але я нікуди не спішу
ну то може варто почати це робити, а там може у брата і гроші знайдуться, раз така справа.
Завжди мало• 02 апреля в 17:14
Ответ дляПугачиха
Братишка хитровыебаный, и рыбку съесть и на хуй сесть. Продать бабкину хату и все разделить пополам. Или пусть 50 % отдаёт. Не хочет, сдайте цыганям или беженцам свой 1 эт.
Його потрібно виділити як частку, для початку. Хитрозроблена авторка, яка морочитися не хоче, а просто грошики
Нехай виділяє і хоч заселяє, хоч продає, ну або сама живе
ТихоЯ• 02 апреля в 17:15
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Це написано в тексті
Так зробити, значить окремого входу НЕМА, а потім ви пишете так ніби він вже є.
Про тупість вам вже написали. І я згодна)
Угадайс• 02 апреля в 17:16
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Більше грошей в них немає, так він каже, хоча гроші є.
смешно
так вы ему 20% заплатите и заьерите себе весь дом...
продадите и купите чего там вы хотите...
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:18
Ответ дляТихоЯ
Мене ваша тупість не цікавить. Підіть в іншу тему про неї розповідайте.
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:20
Ответ дляЯичница с беконом
Я не хочу там жити, брат молодший йому 37
Люблю Украину• 02 апреля в 17:19
Ответ дляАлина-1240
Я б сволочей каких то заселила😃
В тцк сдать брата )
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:20
Ответ дляЛюблю Украину
В тцк сдать брата )
Ви зовсім куку?
Люблю Украину• 02 апреля в 17:20
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ви зовсім куку?
Делить ничего не придётся тогда
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:21
Ответ дляЛюблю Украину
Делить ничего не придётся тогда
Свого здайте
Люблю Украину• 02 апреля в 17:21
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Свого здайте
Не имею к счастью братьев
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:26
Ответ дляМорковку дай
А тітка ще жива? То братова мати чи хто?
Так, жива. Його мати, там живе
Яичница с беконом• 02 апреля в 17:32
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Автор, у вас один вихід - виділити свою частку. А взагалі - нікому нічого свого не віддавайте. Нехай хитрозроблений братик задовольниться 20%.
Але, якщо він побачить, що ви займаєтесь виділенням частки, він може знайти і 50%)
Я так розумію, він хоче залишити собі весь будинок.
Пугачиха• 02 апреля в 17:36
Ответ дляЗавжди мало
Звісно, що оформить спадщмну на 2 особи це затратно як фінансово,так і за часом. Але 20% від вартості, то якось неправильно.
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:38
Ответ дляЯичница с беконом
Дякую, все ви вірно розумієте.
Глаза_в_3_карата
• 02 апреля в 17:39
Ответ дляПугачиха
Яку спадщину? Немає ніякої спадщини