Дівчина заглядєніє• 02 апреля в 18:04
Питання про можливо зараження на сказ
Були з родиною в селі, Київська область, діти гралися мʼячем на місцевому типу стадіоні, поряд є по типу невеличка бесідка де люди ставлять їжу і воду вуличним тваринам.Мʼяч попав у це місце, частково був у воді.Я його взяла і обтерла серветкою , віддала далі дітям грати.Але мені на руки потрапила вода,а напередодні чистила рибу і маю пару глибоких порізів від плавника.Що робити, чи є ризик так заразитися? В селі є багацько вуличних собак,щось накрутила себе.Що робити,іти до сімейного завтра,чи їхати одразу на Київ до т травмпункту?
Ответ дляСлоник-тоник
Как вы выживаете в этом мире???!!!
Это больной тролль
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3830417
Упругая попка• 02 апреля в 18:08
Меня собака уже 3й раз в жизни укусила на днях, я никуда не обращалась и не собираюсь. А тут якобы слюна из мисок с едой ))
Перекус беру завжди• 02 апреля в 18:09
Опять тема про сказ. То типа твой ребенок корм кошачий взял, то ещё что-то. Хоть бы ты в самом деле где-то заразился
Сегодня не целуюсь• 02 апреля в 18:09
Ответ дляSo_so
Уже на 2 языках)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3828102
То від сказу)
Сегодня не целуюсь• 02 апреля в 18:10
Ответ дляОливьЕЖечка
’Це ж було вже...’
Там був корм, а тут серйозніше....вода
Алина-1240• 02 апреля в 18:10
Ответ дляПерекус беру завжди
А у вас фобий нет?)
Алина-1240• 02 апреля в 18:11
Ответ дляПерекус беру завжди
Нет
У всех какие то есть) и вам было бы приятно, чтоб вас высмеивали?
Перекус беру завжди• 02 апреля в 18:11
Ответ дляАлина-1240
Троллей обязательно
Алина-1240• 02 апреля в 18:11
Ответ дляПерекус беру завжди
Троллей обязательно
С чего вы взяли, что это троль
Перекус беру завжди• 02 апреля в 18:12
Ответ дляАлина-1240
С чего вы взяли, что это троль
А типа не видно)
Герцогиня• 02 апреля в 18:13
Езжайте срочно в Киев и проходите терапию от бешенства. Вроде вакцина уже есть
Герцогиня• 02 апреля в 18:13
Ответ дляАлина-1240
Нет, не видно
Алина, это такой же троль, как и вы