Молчавочка• 03 апреля в 01:31
Реєстрація квартири в реєстрі нерухомості через дію. Орган реєстрації
Підкажіть будь ласка, хто робив Реєстрацію квартири в реєстрі нерухомості через дію, який має випадати Орган реєстрації ? Мені постійно випадає якийсь рандомний то вишгородський, то яготинський. Я думала там буде по місцю проживанню, а це не Вишгород і не Яготин.
А вот недавно• 03 апреля в 06:33
Ні, реєстратор може бути будь який, до якого попаде ваша справа. Просто внесуть в реєстр і все
Молчавочка
• 03 апреля в 16:12
Ответ дляА вот недавно
дякую