Замулена ріка• 03 апреля в 10:33

В уряді нарахували 7 млн громадян, яких можна працевлаштувати в Україні

За оцінками уряду, в Україні є близько 7 мільйонів громадян, яких можна залучити до роботи.

Як повідомив міністр економіки, довкілля та сільського господарства Олексій Соболев, сьогодні в Україні працює 13,1 млн людей і за 10,5 млн з них сплачується єдиний соціальний внесок – це лише близько третини населення.

Також уряд оцінює внутрішній резерв робочої сили до 7 млн осіб. Йдеться, зокрема, про внутрішньо переміщених осіб, молодь, людей з інвалідністю поза ринком, громадян до 60 років, які вже отримують пенсію, а також тих, хто має доглядові обов’язки.

У центрі нової політики — адресна підтримка різних груп населення та допомога у пошуку їхнього місця на ринку праці. Зокрема, передбачено можливість здобуття нових навичок і зміни професії.

Серед ключових ініціатив:

підготовка та професійний розвиток кадрів для оборонно-промислового комплексу та інших пріоритетних галузей із державною співфінансованою освітою;
запуск програми «Досвід має значення» для людей віком 50+;
менторська підтримка молодих підприємців 18–25 років і спрощений доступ до мікрогрантів;
профорієнтаційні програми для підлітків 14–16 років у співпраці з UNICEF;
програма «Точка опори» для підтримки бізнесу та працівників у періоди простою через війну;
можливість розірвання трудових договорів із роботодавцями на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій;
запуск системи прогнозування потреб у кадрах для планування підготовки фахівців.
Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів провів так званий Трудовий Кабмін і схвалив пакет рішень, які спрямовані на реформування ринку праці, подолання кадрового дефіциту та розширення можливостей для працевлаштування.
автор Замулена ріка • 03 апреля в 11:17
Ответ дляПовітруля
За нынешнюю власть
За вашу советскую?

Повітруля• 03 апреля в 11:17
Ответ дляДомашка
Близько, але не зовсім.
Да,но тут и так сойдет
Повітруля• 03 апреля в 11:18
Ответ дляЗамулена ріка
За вашу советскую?
Сейчас 2026,какая советская власть?)
Домашка• 03 апреля в 11:19
Ответ дляПовітруля
Да,но тут и так сойдет
Хто спонсорує нашу рідну владу? У кого вони постійно просять грошей?

Відповідати не потрібно, це як би сказати вже відповідь
Повітруля• 03 апреля в 11:20
Ответ дляДомашка

Ну пользу получает власть,значит почти за нее.Людям надо верить в лучшее
Смешнюча• 03 апреля в 11:20
Ответ дляМона_Лиса
Поэтому я и говорю об обучении с трудоустройством
Да даже после обучения от центра занятости трудоустройства нет. Зачем тогда эти курсы? Лишняя трата бюджета.
автор Замулена ріка • 03 апреля в 11:21
Ответ дляПовітруля
Сейчас 2026,какая советская власть?)
В голове у наших людей советы живут и процветают, судя по постам в этой теме.
Без образів• 03 апреля в 11:21
Ага сейчас работать за 200$? Пусть сами работают за такие деньги.
Повітруля• 03 апреля в 11:22
Ответ дляЗамулена ріка
Потому что наша нынешняя власть работает в лучших традициях НКВД

автор Замулена ріка • 03 апреля в 11:23
Ответ дляПовітруля
Вам бы в Иран на неделю, там бы быстро рассказали что что такое тоталитаризм
Смешнюча• 03 апреля в 11:23
Ответ дляДомашка
Типовий військовий пенсіонер – це майор, рідше підполковник. Вільних посад для них немає (можу пояснити, чому, але багатьом не сподобається), а на лейтенантську його не поставиш. Ось такий парадокс.
У меня знакомый лейтенант всю жизнь на службе. Досидел до полномаштабки и на пенсию.
Дело не в свободных посадах.
автор Замулена ріка • 03 апреля в 11:24
Ответ дляСмешнюча
Дело не в свободных посадах.
Такое тут нельзя писать, это нарушает традиции форума и идеологию партии.
Повітруля• 03 апреля в 11:25
Ответ дляЗамулена ріка
Иранские,афганские ,сирийские мужчины выездные.Украинские-нет
Наивная Хо• 03 апреля в 11:27
Ответ дляЗамулена ріка
Кто их спрашивать будет во время войны? Надо вводить трудовую повинность, для тех же женщин. Это огромный не задействованный нигде ресурс Украины.
И как это понимать? - тех, кто имеет обязательства по уходу.
Это они хоть заставить работать тех, кто получает соц помощь по уходу за своим ребенком-инвалидом или за свои старым родителем?
И как это организовать они хотят? Обучат этих людей ИТ специальностям, что те смогли из дома работать и параллельно обслуживать родственника?
Мона_Лиса• 03 апреля в 11:28
Ответ дляСмешнюча
Вы упустили, что я написала об обязательном трудоустройстве.
автор Замулена ріка • 03 апреля в 11:28
Ответ дляПовітруля
Потому их мужчины понимают, что такое Родина,жена, мать дети.
Смешнюча• 03 апреля в 11:31
Ответ дляМона_Лиса
Я про это же.
Учишься за счёт государства - работай на государство.
Иначе зачем учиться, если потом не работаешь?
Мона_Лиса• 03 апреля в 11:36
Ответ дляСмешнюча
Я про это же.
Да, отработал пару-тройку лет на гос, а дальше уже в свободное плавание
Смешнюча• 03 апреля в 11:38
Ответ дляМона_Лиса
Приобрел опыт и знакомства в сфере...

Санта Барбара• 03 апреля в 11:38
Ответ длязабиякина
вирішити питання з отими ранніми пенсіонерами з прокуратури та МВС (там не мінімальні пенсії), перевірити їхні інвалідності - вивільниться купа підготовлених ще призивного віку чоловіків для ротації. Обмежити пенсії суддям і отим іншим. не можуть бути різниці в десятки разів. усе, що було незадеклароване чи приховне у чиновників і депутатів (їхніх рідних) - переходить в держвласність (нормально так стимулює не ховати + наповнює бюджет). Дивіться, і у нас наповненість бюджету збільшиться. податкову систему можна буде хробити не такою страшною, то почнуть людей офіційно оформлювати
Плюс ввести обов´язкове медичне страхування для непрацюючих. І платні дитячі садочки для непрацюючих мам.
Я пані прохана...• 03 апреля в 11:42
Интерсно, а из сел и маленьких городов куда они будут залучаты. Иногда мне кажется что уряд думает что в е живут в Киеве
Повітруля• 03 апреля в 11:46
Ответ дляСанта Барбара
Те платила мама налоги 20 лет до родов и теперь вдруг ей сад не положен?)
Воленс-неволенс• 03 апреля в 11:50
Ответ дляЗамулена ріка
Вільний народ вільної країни
забиякина• 03 апреля в 11:59
Ответ дляКуратор дебошей
Порохоботка, ждуниха, матрьошка, мертветчуків тріль, на святе замахнулвсь?
Ага 😀ще скажіть вілли в Іспанії та кіпрські офшори затрати, особливо ті, на які гроші з привату виводили - то ж святе
Стріляний птах• 03 апреля в 12:00
Многие удалённо работают
забиякина• 03 апреля в 12:02
Ответ дляДомашка
У військовий час можна проголосувати зміни і дозволити брати їх на нижчі посади - гострий дефіцит кадрів 🙂
Королева Сарказма• 03 апреля в 12:12
Ответ дляСмешнюча
Да я ж не против, давайте работу по силам и способностям способную прокормить всем.
Прокормиться можно на 3500 в месяц, считает правительство, а минималка аж 6500, чем вы недовольны?!
Кто крайний?• 03 апреля в 12:15
Ответ длязабиякина
НИКОГДА этого не будет.
но вы все правильно написали.
просто у нас рабский народ, ничего не требует,
не знают своих прав.
о чем говорить,
если со школы родители ходят парты в класе мыть ,
не умеют даже требовать с директора,
сдают поборы и т.д
Королева Сарказма• 03 апреля в 12:15
Ответ дляПушап Мі мі
Да нет столько рабочих мест
Вы их видели на сайтах по поиску работы?! Сколько там таких предложений?! Семь миллионов?

И сто тысяч не наберётся по всей стране
У нас пенсионеры вынуждены работать, ибо на пенсию не прожить, вот их выгнать, набрать подростков
Я не Тролль• 03 апреля в 12:46
Ответ дляЗамулена ріка
Надо быстрее вводить налог на труси. что-бы не занимались перекупкой трусов, в шли работать в ОПК.
Вы с родственниками депутатов собирайтесь и вперед на минималку на оборонку работать, засиделись на Советчице уже.