Дайте подуться• 03 апреля в 16:08
Долго еще этот шоколадный цвет будет популярным?
Дайте подуться
• 03 апреля в 16:16
Ответ длярукиЖимолости
А вам не все равно? Не нравится - не носите.
Так из-за него выбора оттенков нет. Шьют только черный, шоколад и бежевый.. фу
Хропочка з гривкою• 03 апреля в 16:17
Ответ дляДайте подуться
Куртку вибираєте?
Госпожа_тамагочи• 03 апреля в 16:18
Пока в моде минимализм и клин герлы. Айда все краситься как в 2016, носить скинни и укороченные топы. А еще босоножки на плетёной танкетке по 10 см
Дайте подуться
• 03 апреля в 16:18
Ответ дляХропочка з гривкою
Куртку вибираєте?
Та все что угодно усмотрю: только блин три оттенка и все мне не подходящие
Я инженер, меряю от 1• 03 апреля в 16:19
Мені здається, в нього є шанси перейти в категорію базових, на рівні з чорним/білим/бежевим.
Дайте подуться
• 03 апреля в 16:20
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Это жесть
ФруктЕщеТот• 03 апреля в 16:27
Ну, поплачте на форумі, а потім беріть окуляри і йдіть в ТЦ, там є все, на будь-який смак, будь-якого кольору, лише окуляри не забудьте
Сизоока бестія• 03 апреля в 16:27
Ответ дляНе обижаюсь
Він популярний ще з часів форми з колір в ссср)
всі учениці радянських шкіл прямо були модними екстремістками і не зраджували моно-тренду в кольорі, найзапекліші ще коричневі банти носили і гольфи з колготами
Я не чарівниця вам• 03 апреля в 16:47
Ответ дляДайте подуться
Це точно додайте ще зелений відтінок страшний і оцей сіренєвенький.