sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Еда, Кулинария - Десерты
anonim_38
Черговий по кухні• 01 апреля в 13:53

Какой у вас любимый шоколадный батончик?

Нимфетки, какой шоколадный батончик любите больше всего?
dislike 1 woman_facepalming 3
33 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_43
Проработник• 01 апреля в 13:53
1
Одразу згадався рошен червоний
heart 7 dislike 1

anonim_38
автор Черговий по кухні • 01 апреля в 13:53
2
Ответ дляПроработник
Одразу згадався рошен червоний
Чёрный шоколад…
face_with_tears_of_joy 1
anonim_43
Проработник• 01 апреля в 13:54
3
Віспу брала на новий рік, уже зовсім не той смак, як у 90
face_with_tears_of_joy 2 like 1
anonim_83
Пописанная парта• 01 апреля в 13:54
4
Пикник
anonim_43
Проработник• 01 апреля в 13:54
5
Ответ дляЧерговий по кухні
Чёрный шоколад…
Да і коньячна начинка
anonim_38
автор Черговий по кухні • 01 апреля в 13:55
6
Ответ дляПописанная парта
Пикник
Давно его не видела
anonim_145
Лунтик-паунтик• 01 апреля в 13:55
7
Ответ дляПроработник
Да і коньячна начинка
А пам´ятає, у них був фіолетовий батончик з ромом.? Дуже смачний. Але, на жаль, його зняли з виробництва
heart 5
anonim_168
Освічую темряву• 01 апреля в 13:56
8
Твікс, Марс, Кіткат, Натс найчастіше беру. Потім Баунті, Снікерс
like 1
anonim_43
Проработник• 01 апреля в 13:58
9
Ответ дляЛунтик-паунтик
А пам´ятає, у них був фіолетовий батончик з ромом.? Дуже смачний. Але, на жаль, його зняли з виробництва
Смутно, я їх рідко брала.
Я по чорному звичайному шоколаду без усіляких начинок

anonim_138
Борець за гаманець• 01 апреля в 13:59
10
Натс
like 1
noavatar
Алина-1240• 01 апреля в 14:00
11
Милки вей
like 3
anonim_210
ХвилювАллочка• 01 апреля в 14:01
12
Ти не ти, коли голодний ))
like 2
noavatar
Лизетта-ukr• 01 апреля в 14:02
13
Буэно в чёрном шоколаде
anonim_12
Мамзелькіна• 01 апреля в 14:02
14
Не люблю батончики, приторные они. Гораздо больше нравятся кремовые тортики. Тирамису тот же
anonim_210
ХвилювАллочка• 01 апреля в 14:02
15
Ответ дляПроработник
Одразу згадався рошен червоний
Хоч ріжте мене, а рошен самі добрі всі цукерки)
heart 6
anonim_182
мадам Везувий• 01 апреля в 14:02
16
Кіндер буено
heart 1
anonim_29
Аноним_• 01 апреля в 14:03
17
Может быть кит кат и баунти..
anonim_83
Пописанная парта• 01 апреля в 14:04
18
Ответ дляЧерговий по кухні
Давно его не видела
В Сильпо и в новусе есть. В Траше тоже, если у вас есть
anonim_104
Карамелька• 01 апреля в 14:07
19
снікерс

anonim_5
Малая Налегке• 01 апреля в 14:07
20
Фізі люблю
anonim_43
Проработник• 01 апреля в 14:09
21
Ответ дляХвилювАллочка
Хоч ріжте мене, а рошен самі добрі всі цукерки)
Не буду вас різати.
В рошені для мене є декілька певних виробів, які смакують лише їхні.
Декілька цукерок, шоколад 80, ромова бабка і шокмілк
anonim_46
ДолькиКабана• 01 апреля в 14:09
22
Баунти.
anonim_41
ЯблокоРаздора• 01 апреля в 14:13
23
Намагають зовсім не їсти батончики. Бо це найшкідливіший продукт. Краще просто шоколад без добавок.
anonim_208
Конфиденциальность• 01 апреля в 14:14
24
Таким и марс. Але не купую, бо проблеми з вагою від батончиків)
anonim_94
Танцепесенная• 01 апреля в 14:18
25
Кит кат и Лайон в белом шоколаде оба
anonim_155
Леді Душка• 01 апреля в 14:23
26
Ответ дляАлина-1240
Милки вей
Давно не бачила Мілки Вей в наших магазинах. Він ще продається в Україні?
anonim_155
Леді Душка• 01 апреля в 14:24
27
Ответ дляПроработник
Одразу згадався рошен червоний
Червоний, мабуть, найсмачніший із рошенівських.
Недавно скуштувала отой новий рожевий з білим шоколадом - зовсім не сподобався.
like 2
anonim_43
Проработник• 01 апреля в 14:28
28
Кому смакує баунті, цукерки блакитні новинку можете навіть не пробувати, наче цукру наївся
anonim_108
Болтушка Му• 01 апреля в 14:38
29
рошеновські - класичний чорний і то що з з міндалем. Новинка - розовий з білим шоколадом... ну таке, хоча я солодке все люблю
anonim_125
НеВРотик• 01 апреля в 14:45
30
Нац жовтий
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff